Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokat vesztek vele, ha lemondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vesztek vele, ha lemondok a mélyebb szociális kapcsolatokról?(barátság, párkapcsolat, stb.)

Figyelt kérdés
Nem akarom magam sajnáltatni, így a háttérsztoritól megkímélek mindenkit, csupán arra keresem a választ, hogy sokat vesztenék-e az életből azzal, ha nem próbálnék meg kialakítani az emberekkel egy mélyebb szociális kapcsolatot.

2021. márc. 8. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt elmarom az embereket magam mellől, így vesztek egy csomó "szociális kapcsolatot". Mindig később gondolkodom el rajta, vagy kesergek, hogy talán nem ezt kellett volna tennem. tehát igen, veszteséges, és káros mindkét fél részére nézve ez a tevékenység.
2021. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 De ha utólag belátod, hogy nem kellett volna, akkor miért csinálod? :D
2021. márc. 8. 16:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha én most szétmennék a feleségemtől, biztos nem alapítanék másik családot.

Lenne egy rongy, akit dugok, aztán helló.

2021. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg tanulmány igazolja, hogy magasabb a várható élettartam annak, akinek rendben vannak a családi, illetve baráti kapcsolatai.
2021. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bele lehet kattanni.
2021. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 Valami ehhez hasonló tanulmányt én is olvastam régebben, de gondolom ebben az is benne van, hogy sokan egészségügyi problémák esetén gyakran csak barátunk / párunk unszolása után megyünk orvoshoz, egyébként meg nem mennénk. Aztán lehet hogy, valami komoly probléma van a háttérben.
2021. márc. 8. 18:41
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 Nem arról van szó, hogy nem beszélnék senkivel ezentúl, hanem szépen lassan leredukálnám a szociális hátteremet a nagyon minimumra, anélkül, hogy mélyebb kapcsolatokat ápolnék bárkivel.
2021. márc. 8. 18:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz egy jot lelkizni, vagy kibeszélni magadbol a mélyről jövő dolgaid, nincs aki hátbaver gratulál egy izzasztobb hosszutávú küzdelmedért a célban mert vegig melletted állt, meg hagy ne soroljam, az ugy gáz lesz nem kicsit
2021. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*vállba vereget, együtt drukkolt veled stb
2021. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!