Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyorsan beleunok a kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorsan beleunok a kapcsolatokban? MIért?

Figyelt kérdés

eddig egy kapcsolatom sem tartott 4 hónapnál tovább..egyszerűen beleunok..nemtudom máshogy fogalmazni.. és kezd kicsit megrémiszteni mert nem tudom miért van ez..3 hónapja vagyok együtt mostani barátommal de már inkább lemondom a talikat, mert egyszerűen nincs kedvem vele találkozni.

21L



2015. jún. 11. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
nincs meg a szerelem,azért...
2015. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert csak azért jöttél össze velük, hogy legyen valakit, ne legyél egyedül, de nem szeret(t)ed őket.
2015. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
ja a személyiségükkel lehet probléma ami nem tetszik neked. Én is ilyen vagyok csak fiúban! :D
2015. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor itt a megfelelő fiú számodra, az utolsó előtti. (Ugyanis az utolsó én vagyok:))

Sok boldogságot! :)

2015. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem se volt meg 3 honapnal hosszabb kapcsolatom, mert folyton kavargok erre arra
2015. jún. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Tisztázd le magadban mit vársz egy párkapcsolattól,mit vársz a másik féltől (maradj a földön, ne irreálisan gondolkodj).

Amikor ezeket az értékeket megtalálod vkiben, az a kapcsolat valószínűleg tovább fog tartani, mint az eddigiek.

Lehet szeretethiányod van,vagy csak még "túl fiatal" vagy.

Összetett kérdés ez.

Nyugodj meg,fogsz idővel olyat találni,akit nem akarsz kidobni pár hónap után.

2015. jún. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha még nem vagy elég érett egy rendes kapcsolatra. Tarts csak egy szexkapcsolatot! Pl engem. :D
2015. jún. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
60%
A sok fiúzgatástól kiégtél azért nem tudsz szeretni. Pedig csak huszonéves vagy.
2015. jún. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Anasztázia*.* válasza:
0%
Keress egy olyan pasit, aki érdekes, és sokat tudsz vele beszélgetni, mert általában az öli meg a kapcsolatot ha nem tudtok rendesen kommunikálni. Nics közös téma, folyton ugyan az, és a végén már teljesen unalmas.
2015. jún. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!