Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan higyjek a paromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan higyjek a paromnak mikor azt mondja hogy szep vagyok?

Figyelt kérdés
A minap ultem az agyon es beszelgettunk. Melegitobe, poloba, melltarto nelkul, felfogott, kocos, zsiros hajjal, smink nelkul, es egy pattanas is volt az arcomon. Es a semmibol megszolalt hogy olyan szep vagyok. Normalis esetbem ennek jol kene esnie, de en ettol olyan rosszul kezdtem el erezni magamat. Latom magamat a tukorben mindennap. Latom, hogy csunya vagyok. Szerintem a szemelysegem miatt van velem. Csomoszor mondja, hogy barcsak az ő szemevel latnam magamat. Ez nagyon edes es kedves dolog, de nen erti meg, hogy nem kell ilyeneket mondania azert hogy jobban erezzem magamat. Mar elfogadtam, hogy csunya vagyok. Egyebkent normalisan feloltozve, normalis hajjal, sminkben olyan elvisleheto/atlagosnak erzem magamat. Ha meg ekkor mondta volna, hogy szep vagyok akkor azt mondom hogy oke, max neki tetszek, de szep akkor sem vagyok. De ilyen leharcolt allapotban szerintem meg neki sem tetszik a kulsom. Egy eve vagyunk egyutt ezert merek elotte igy mutatkozni. De a kapcsolatunk elejen honapokba telt mire mertem vele egyutt aludni es lathatott smink nelkul. Tudom, hogy velem van a baj. Hogyan tudnam elfogadni magamat? Es azt, hogy azt mondja, hogy szep vagyok pedig nem is? Kb minden alkalommal rossz kedvem lesz mikor ezt mondja, mert csak eszembe juttatja a kulsom. Azt erzem, hogy a szemembe hazudik.

2021. márc. 7. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
miért van hülyének nézve a srác azért mert tetszel neki? csak azért mert te magadnak nem?
2021. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem kezdek olyan lánnyal akinek 0 az önbecsülése. Mert mindenféle hülyeséget kitalál meg túlgondol mindent, ahelyett hogy egyszerűen felfogná amit mondanak neki.
2021. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem kell ilyeneket mondania azert hogy jobban erezzem magamat. Mar elfogadtam, hogy csunya vagyok."


nem azért mondja okoska. de legalább világos miért nem érted.

2021. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magad,bízz benne. Őszintén mondom hogy nekem is az jön be ha valakin nincs smink,lehet a párod is így van ezzel,hidd el őszinte és nem akart rosszat neked,csak szeretné hogy nagyobb önbizalmad legyen,nem kell túl bonyolítani,hidd el amit mond neked.
2021. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy. Ostorozd magad tovabbra is, ha ez tesz boldoggá.
2021. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lásd reálisan. Nem vagy szép, de ő szerelmes beléd a külsőd és a személyiséged miatt, ezért a legszebbnek lát a vilagon.


De ha sosem fogadod jól a bókot, sajnáltatod magad, negatív vagy, ahelyett, hogy ragyognál hamár próbál ragyogtatni, akkor ki fog ábrándulni belőled.


A szemednek csillognia kéne ha ilyeneket mond.

2021. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha defektes az önbizalmad, akkor akkor sem látod magad szépnek, ha világklasszis vagy. Ez egy belső törés, valószínűleg a gyerekkorodból, ami most ilyen önlenéző érzésekben ölt testet. Ha komolyan foglalkoznál önismerettel, pl. pszichoterapeuta segítségével, az segítene feltárni a valódi gyökereit az érzéseidnek és jelentősen meg tudna változni az önértékelésed, önképed. Ezt tudod tenni.
2021. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanigy érzek sokszor pedig nekem meg kívülállók is mondjak hogy szep vagyok..a párom meg ugyanazt mint a Tied: nem az ő szemével látom magamat. Ha szeretek vkit, akkor úgy ahogy van mindent szeretek rajta és ahogy nekem is ő a legszebb, gondolom van ffi aki szintén ugyanigy érzi ha szereti a baratnőjét. Én rá se nézek más ffira, nem vált ki semmit belőlem ha egy amúgy mások által szupernek kiáltott pasit latok. Ahhoz nem köt semmi, a páromhoz viszont igen...ezt igy kell felfogni :-)
2021. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!