Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit adjak Karácsonyra a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak Karácsonyra a páromnak?

Figyelt kérdés

Tényleg mindene megvan, minden egyes ünnepkor kínkeservesen találok ki neki bármilyen ajándékot.

Amit róla tudni kell: szereti a zenét (csak hallgatni, nem zenél), a videójátékokat és airsoftozik. Érdekli a chilitermesztés, kézműves sörök, száraz borok és a hamburgerek. Utóbbiból finomat is készít. Nem túl romantikus típus, így a szerelmes bögréket/párnákat/képeket kizárnám. Nem sportol egyáltalán. A szakmája pedagógus, de már azt is kimaxoltam tolltartóval, táskával, notesszel. Bár hátha valakinek még eszébe jut valami ezzel kapcsolatban.

Általában nem költünk egy vagyont ajándékokra, így nagyon nem szeretnék 10000 ft fölé menni.

Ha esetleg tudtok olyan (akár angol nyelvű) weboldalról, ahol ezeket a kritériumokat beírva kidob valamit, azt is szívesen fogadom.


(ui: én nem az a kérdező vagyok, aki kocsit kapott a párjától)


2020. nov. 15. 18:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire derült ki a szövegből, de férfiről van szó.
2020. nov. 15. 18:15
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne, ha kézzel készítenél valamit? Nem muszáj romantikusnak lennie. :D Nekünk most lesz első közös karink és én alkalmazott grafikusnak tanultam, szóval terveztem neki egy bögrét. (Nem nyálasat, mert ki is futna a világból.) Lehetne olyan motívum rajta, ami az általa szeretett dolgokhoz köti. Egyébként vehetnél neki könyvet, ha szeret olvasni. Nem derült ki, milyen pedagógus, de az jó pont lehetne. :) Amúgy mondanám az élményt is, de mivel ilyen a jelenlegi helyzet így nekem elsőre ez jutott eszembe. :D És ugye azt nem írtam, amit már kimaxoltál..
2020. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Adj ilyet, szerintem tök király


[link]

2020. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebből azért elég sok mindent ki lehetne találni.

Chilitermesztés: ehhez kapcsolatos dolgok, jó cserép (egy jó agyagcserép mindent megér), világítás hozzá, különleges magok. Vannak olyan magyar termesztők, akik kifejezetten izgalmas magokat árulnak. Vannak ilyen termeszd magad csomagok, amiben benne van a mag, a közeg, a cserép. Nem tudom, mennyire űzi komolyan. Egy jó, elektromos fűszerőrlő.

Ha szereti a hamburgert, és csinálni is szereti, akkor ehhez kereshetnél valamilyen különleges fűszerkeveréket, vagy szószokat.

Ha szereti az élményajándékokat (igen, most a covid miatt nehéz, de vannak helyek, ahol lehet olyan jegyet venni, ami akár egy évre szól):

Bor/sörkóstoló, boros/sörös hajózás.

Valamilyen főzőtanfolyam a hambikkal kapcsolatban.

Mivel szereti a videójátékokat, befizethetnéd valami VR játékra, vagy van egy budapesti vr túra is, erre rákereshetsz.

Mivel tanár, talán szeret olvasni és vannak könyvei, akkor csináltathatnál egy ex libris pecsétet (így beírhatod gugliba, kiad egy csomót).

Tudom, hogy mondtad, hogy nem egy romantikus alkat, de azért keress rá a csillagtérképre, hátha az belefér.

Ha szereti a zenét, ötlet egy Spotify előfizetés.

2020. nov. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RyuKaiSenpai válasza:
100%
[link] Ha pedagógus akkor valószínű szeret olvasni is fölleg ha olyan témáról van szó ami érdekli is, ezt ajánlanám.
2020. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld!

A könyv jó ötlet, azt el is felejtettem!

Our storys dolgot már kapott régebben, az pl kézzel készített volt.

A chilivel az a baj, hogy egy termesztő ismerősömmel beszéltem, de azt mondta tavasszal érdemes elkezdeni. Egy cserepet azért lehet beszerzek!

Hamburgerhez a fűszer volt nekem is eszemben, de így megerősítettél, hogy nem lehet butaság az ötlet.

Oculus questet szeretne venni a közeljövőben, így VR-os élményben nem gondolkodtam. Játékot gondoltam hozzá, de egy az hogy még nem is vette meg, kettő meg ijesztően drágák hozzá a játékok.

Ez a pecsét nagyon szuper, ezt biztosan beszerzem, köszönöm!

Spotify előfizetése meg van. Hát, írtam hogy mindene megvan, max kiegészíteni lehet a dolgokat. :D


Angoltanár egyébként, de szeret olvasni, így biztosan örülne könyvnek.

2020. nov. 15. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott a zenedoboz is. Nem tudom, mennyire szereti az ilyesmit, szerintem baromi szép és kedves ajándék, de valaki szerint kacat.
2020. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez a kártya is baromi hasznos, ha vevő az ilyesmire, és nem kifejezetten romantikus marhaság. Jó beszélgetésindító, közös karácsonyi program is lehet :).

2020. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!