Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam úgy el a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam úgy el a páromnak hogy ne bantsam meg?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt lettem 23 éves, 3 nap múlva megkérte a kezemet a párom. 2 éve jöttünk össze. Ő nyáron már esküvőt akar én nekem ez gyors. Szeretem őt de nekem ez akkor is gyors.
2021. febr. 24. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Szeretlek, de nekem ez akkor is gyors."
2021. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha igazán szeretnéd és biztos lennél kettőtökben, nem éreznéd gyorsnak. Inkább zárd le, mielőtt jobban sérülne.
2021. febr. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nyugodtan mondd el neki, hogy még várnál az esküvővel 1-2 évet (vagy amennyit). Hogy akarsz úgy hozzámenni (úgy egyáltalán, nem csak nyáron), hogy nem mered neki elmondani az érzéseidet?


Ha nagyon nem mersz nyílt lenni, most a vírusra hivatkozni mindig szuper lehetőség, csak 5 párt ismerek, akik emiatt halasztottak az esküvőn.

2021. febr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő hány éves?
2021. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő 26 éves ☺️
2021. febr. 25. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!