Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A 30as férfiakkal tőmondatokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30as férfiakkal tőmondatokban és flegmán érdemes beszélni ismerkedéskor azért, hogy érdeklődjenek a nő iránt?

Figyelt kérdés

Többször tapasztalom: ha kedvesem, barátságosan, érdeklődve, nem túlbeszélve, nem anyagiakról és nem ingatlanról beszélgetek 30as férfiakkal, hosszú távon le sem izélnek, bármennyire is csinos, sportos, természetes, hétköznapi, dolgozó nő vagyok.

Köszönöm szépen a komoly válaszokat és tapasztalatokat :).



2020. dec. 9. 18:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Habár én csak 25 vagyok de a partner keresésben van tapasztalatom. Az én személyiségem sem fogott meg sokmindenkit, elég cserfes vagyok, durván sötét a humorom, néha meg inkább hallgatni szeretek ami szintén elbizonytalanítja a férfiakat, de ha nem tartok ki saját magam mellett akkor nem találtam volna meg azt aki pont kiegészít. Inkább próbálkozz többet de ne színészkedj, magadat csapod be. Olyan csábítási módszereket válassz inkább amik kompatibilisek a személyiségeddel, kitartást :)
2020. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

11: neked is ugyanazt lehet mondani, amit a kérdezőnek.



Olyan férfit keress, aki tud kommunikálni, akivel van miről beszélni aki szereti a fekete humort.


Ha egy bites manusokkal ülsz le, azok ezt nem értékelik (cserébe lehet, hogy te meg gyönyörködhetsz a karizmaiban, ha már karizmája nincs, a vasak emelgetéséhez nem kell beszélőke ;)

2020. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
Azt veszem észre, hogy igen. Sokmindent érintve az életben ez a flegma hozzáállás megjelent, és elfogadottabbá kezdett válni. (F38)
2020. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mások is írták, ha el akarsz üldözni, igen
2020. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%

Van a baráti társaságban egy haver, még a gimis időkből származik az ismeretség.


Ilyen igazi óriás, 190 centi, olyan széles vállai voltak már gyúrás nélkül is, mint egy kétajtós szekrény, azóta meg rá is tett még egy adagot.


Egy baj van vele, hogy sötét, mint az éjszaka, viszont tökéletesen hozza a titkokzatos "keveset beszélő cowboy" stílust.


Szó szerint a csajok szedik fel őt, hozza le őket a társaságba, mindig látszik a nőn, hogy mennyire büszke, hogy egy ilyen férfi oldalán van. Aztán eltelik egy kis idő, és a lány kezd rájönni, hogy élete párja nem a titokzatos idegen, hanem egyszerűen nincs mit mondania, de az még mindig a jobbik eset, mert ha iszik egy keveset, akkor viszont beszél.


Na az az igazi megfizethetetlen élmény, mikor az érelmiségi kiscsaj hallgatja, hogy a pasas, akivel jött kb a laposföldhívők szintjén dumál. Látni a lány arcát, ahogy rájön, hogy mit sikerült fognia.



Ami viszont érdekes, hogy mégis mindig van nő mellette, egyik sem szakít azonnal.


Nincs ezzel gond szerintem, de a társaság többi tagja nem ilyen típus, igaz, nálunk nem is a hölgyek jelentkeznek randira :D

2020. dec. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Áll a fas zomm
2020. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!