Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lelkitarssal mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lelkitarssal mennyit érdemes beszélni? Ferfi-nő viszony.

Figyelt kérdés

Ez korábban párkapcsolatnak indult, de korkulonbseg miatt nem lett belole semmi. Én (f.28), a lány 37 eves. Nagyon egy hullamhosszon vagyunk, mrgertjuk egymast, kozos a vilagnezetunk. De a kor miatt nem lett volna elonyos belevagni. Viszont megmaradtunk lelkitarsnak, es az erzelmek is megvannak.

Mennyit beszelgessek vele, ezen a szinten? Naponta, ketnaponta? mindig gondolok ra


2020. dec. 8. 13:43
 1/6 zol56 ***** válasza:
100%

Az attól is függ van e párkapcsolatotok. Ha van nem biztos hogy bármelyikőtök párja tolerálni fogja a napi szintű beszélgetést. De lehet egyáltalan nem tetszene neki a meghittség.

Egy férfi női kapcsolat nagyon sokféle lehet. Ingoványos talaj a téma.

2020. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyikonknek sincs parkapcsolata
2020. dec. 8. 14:12
 3/6 zol56 ***** válasza:
100%

Ha olyan jó akkor én addig beszélgetnék amíg lehet. Nem biztos hogy egy párkapcsolat véget vet ennek de biztos korlátozza majd.

Szóval amíg jól érzitek magatokat csinaljatok kötelettségek és magyarázatok nélkül. Agyalbi ráértek majd...


Ha találtál ilyen 'lelkitársat' ne veszítsd el.

2020. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi jól esik minkét félnek.
2020. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hetente szerintem 2-3 alkalom belefér,, ha van közös téma.
2020. dec. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amennyi jól esik.
2020. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!