Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi a sansz, hogy legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a sansz, hogy legalább egy beszélö viszony megmarad?

Figyelt kérdés

Ha több mint egy éve ismerek egy pasit, de csak most pár hónapja környékez.

Tetszik mint pasi, de vajon megmarad mint ismi, ha a szexböl nem lesz csak egy két alkalom, mert nem jövökbe neki?

Kollégák is voltunk. Nagyon sokat beszéltünk, jól egyeztünk, igaz, ö most szexre hajt

Igy meg sok értelme nincs húzni nem tudom mit tegyek, hiszen nagyon konkrét volt, de én ragaszkodom hozzá emberileg is



2020. márc. 19. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha túl komolyan veszed, akkor lehet belőle később feszültség is, aztán többet nem kell köszönni egymásnak...
2020. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vele beszéltél erről? Most ha 1 évig csak barátság volt, hogy hogy csak szexre hajt? (azt hinné az ember, hogy ha csak az érdekli akkor már rég feladta volna, ha meg meg akar dugni és mellette még mint barát is kedvel az szerintem inkább szerelem/kapcsolat)

Miért csak 1-2 lakalom lenne? Lehettek barátok extrákkal is.

Rajtatok múlik, hogy mennyire tudjátok kezelni ezt a helyzetet de én a helyedben tuti elmondanám neki, hogy neked barátként is sokat jelent és nem akarod elveszíteni, mint barát.

2020. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért mert egy évig nem léphetett, kulsö körülmények miatt, félt, hogy probléma lesz, mert a munkahelyünkön nem nézték volna jó szemmel
2020. márc. 19. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!