Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baráti viszony, ellenkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti viszony, ellenkező neműek vagyunk. Hogy tudnám fellobantani a tüzet? Több lenn.

Figyelt kérdés

Van a baráti körömben egy 25 éves srác, aki már évek óta tetszik, de elfogadtam, hogy csak barátként kezel engem, hisz a flörtöt is barátiasan fogadta. Nekem időközben lett egy kapcsolatom. Előtte, alatta és utána sosem kezdeményezett nálam többért, mint barátság. Érdekes, hogy amikor kapcsolatban voltam, akkor egy időben éreztem a leginkább úgy, hogy ha szingli lennék, most lenne nála a legtöbb esélyem. Nem tudom, de mintha egy kicsit pattantak volna a szikrák. De utána visszasüppedtünk a barátiaskodásba, aztán véget is ért a kapcsolatom. Jelenleg újra szingli vagyok. És nem tudom elfeljteni őt, még mindig tetszik, ennyi év után is. És azt sem tudom elfeljteni, hogy egy ideig, amikro kapcsolatban voltam, mintha lett volna esélyem többre, ha szingli lettem volna, elkezdett a kémia dolgozni köztünk. Azt szeretném visszahozni most, hogy tényleg szingli vagyok. Na, de akkor ugrok a lényegre.

A srác ugye ddig is tetszett évek óta, de most elkezdett változásokat vinni az életébe, és egyszerűen még jobban tetszik. Pl. letette a cigit, de teljesen. Elköltözött otthonról, vett egy kis lakást. És elkezdett sportolni, őneki olyan volt az alakja hogy vékony, kicsit sme túlsúlyos, de nem sovány. De mióta edzik, azóta kezd meglátszani rajta az izom. De nem ilyen felfújt, meg nem is kondiban edzik. Szép lassan épül rá, és mivel vékony meg is látszik, és borzasztóan jól áll neki. Meg mindig is elképesztően beleszarósan, slamposan öltözött, elkezdett néhány ruhadarabot lecserélni. Szóval nem egy ilyen nagy ruhatárcserére kell gondolni, de mégis meghatározó a változás. Szóval na, ha eddig tetszett, ezekkel a változásokkal még jobban tetszik! Most már elképesztően "jó pasi".

Az a kérdésem, hogy tudnám fellobbantani a tüzet kettőnk közt?


2019. nov. 10. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Közöld, hogy szívesen dugnál vele. Belefog menni, de többet miért akarna? Ha annyira bejönnél neki, már rég lépett volna.
2019. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem akar tőled semmit és eddig se sikerült lángot lobbantani akkor ezt miért nem tudod elfogadni és mást keresni? Hülyét csinálnál csak magadból.

Egy próbát megér, hogy áthívod filmezni, talán lesz egy alkalom, de ennél több aligha..

2019. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!