Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek, ha a barátotok minden héten meglepne egy csokor rózsával?

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 22:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer-egyszer oké, de minden héten szerintem sok.
2020. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem bánom ha meglep, de ne mindig ugyanazzal. Egyébként ha havonta lep meg valami ajándékkal, nekem az is elegendő. Az apró kis gesztusokat, szavakat, bókokat jobban értékelem.
2020. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Jobb, ha alkalomszerű a virág, ha rendszeressé válik, akkor már nincs az a hatása. Én például nagyon örülnék, ha a munkahelyemre küldene nekem valaki.
2020. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Mit akarsz vele kompenzálni?
2020. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mert unalmassá válna, ha minden héten kapnék. Inkább havonta, vagy néha csokit, hogy ne vesszen el a varázsa. :)
2020. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Inkább egy fél kilós nutellának jobban örülnék vagy ferrero roche, nem tudom hogy a faxba írják.
2020. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elvesztené az értékét és eléggé szánalmasnak is tartanám, hogy nem tud udvarolni, csak rutinból odabsz valamit.
2020. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden héten rendszeresen jön a virág, az nem meglepetés. Elveszti a jelentőségét.

"Előfizettem a virágboltban a rendszeres szállításra oszt' jóvan, így már nem mondhatja a 'zasszony, hogy nem törődök vele."

Ennek kb ennyi az üzenete. Nagyon romantikus...

2020. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a vágott virágot. Adjon cserepeset ha minden áron virágot szeretne adni, de azt se ilyen gyakran, mert már így is dzsungel a lakás :D
2020. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Abban semmi meglepetés. Miért lepődnék meg, ha tudom, hogy jön a heti rendes csokrom. Ez így marha nagy hülyeség.
2020. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!