Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 23 évesen nem voltam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen nem voltam még szerelmes. Normális ez? Fiú vagyok.

Figyelt kérdés
Jó lenne már de nincs benne szerencsém. Mások is vannak így? Főleg lányok!
2020. dec. 4. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Normális, persze. Nem lehet ezt erőltetni. Voltam már szerelmes, de pl két legjobb barátnőm még nem.

Akárkibe nem lesz szerelmes az ember. Sose gondoltam volna tiszta fejjel, hogy pont abba az illetőbe leszek szerelmes, nem tudatosan szemeltem ki, csak besétált az életembe. Nem is akartam semmi ilyesmit akkoriban, aztán csak egyszer kattant az agyam, hogy szeretem.

Ez volt kb 6 éve, azóta semmi hasonló, pedig volt pár pasim. Most se vágyom rá, ha tíz év múlva leszek megint szerelmes, nekem az is megfelel.

23 l

2020. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam még, mondjuk nem is keresem a szerelmet. Majd eljön az ideje, nem érzem azt, hogy bármiről is lemaradnék.

22/L

2020. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!