Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 23 évesen sem volt még belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen sem volt még belém egy lány sem szerelmes. Normális ez?

Figyelt kérdés
Én már szerintem voltam az, de sosem volt viszonzás. Nagyon jó érzés lehet biztos az amikor kölcsönös, de nem hiszem hogy lesz benne részem sajnos.
2020. okt. 28. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Hát szoktál odamenni beszélgetni vagy kezdeményezni?
2020. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
ugye tudod, hogy ez már nem úgy működik mint az óvódában, hogy a lányok a szőnyeg egyik felén játszanak, a fiúk a másikon, aztán a Rózsika egyszercsak benyögi, hogy ő szerelmes beléd
2020. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Az lehet, hogy szerelmes még nem volt beléd senki, viszont szerintem tetszeni már biztosan tetszettél akár több lánynak is, legfeljebb te nem tudsz róla, nem vetted észre.
2020. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csúnya lehetsz, vagy alacsony, vagy mindkettő. Az se biztos, hogy tetszettél már lányoknak, mert én pl. itt vagyok 34 évesen úgy, hogy soha egyetlen lánynak sem tetszettem.
2020. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
Belém 30 éves koromig nem volt, mivel nem is próbálkoztam helóköszi. Amint elkezdtem párt keresni rögtön találtam valakit. >.>
2020. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!