Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális hogy meseszereplők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy meseszereplőkbe vagyok szerelmes 20 évesen?

Figyelt kérdés

Nagyon szexinek és izgatónak találok bizonyos meseszereplőket pl "spongyabob", Rick és Morty,

De van hogy plüssállatokat találok izgatónak

és ez nem trollkodás, komolyan kérdezem ez normális?


2020. ápr. 26. 03:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Jujj még nagyon gyerekként az Inuyasha indított el valamit bennem, de általános iskola alsó tagozatjába lehettem ezzel így. És mintha ezen az oldalon olvastam volna, hogy nem voltam ezzel egyedül.

Gondolom megvannak ennek a pszichológiai oka, hogy gyerekként látunk egy védelmező, őszinte, számunkra kedves karaktert és elindít bennünk valamit. A meséknek van befolyásoló erejük.


De 20 évesen ez.. meg a plüssök. Bocsi, de szerintem ez egy kicsit se normális :(

Hogy állsz a valós fiúkkal? Vagy úgy egyáltalán, vannak barátaid? Milyen a társasági életed? Nem lehet, hogy csak ebbe menekülsz?

2020. ápr. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hófehérkét én is megdunám.
2020. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megdugnám
2020. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyira nem, de kinek milyen a fantáziája.

F

2020. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen vannak barátaim és párom is van jelenleg de előtte is volt sok kapcsolatom
2020. ápr. 26. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!