Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gonosz dolog, ha csak januárba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz dolog, ha csak januárban, az ünnepek után szeretnék összejönni vele?

Figyelt kérdés

A volt barátommal közel 1 év után újra beszélgetni kezdtünk és eléggé "nyomul", flörtöl, kedveskedik. Mondta, hogy szívesen megpróbálná velem újból, viszont én nem akarom ezzel tönkretenni a karácsonyt, szilvesztert...


A kapcsolatunk alatt minden egyes karácsony, téli szünet a veszekedésről szólt, az utóbbi évekből nekem a karácsonyról csak az maradt meg, hogy kétségbeesve lesem, hogy mikor volt elérhető chaten, válaszolt-e, miért seenelte az üzenetem, éppen hol van. Vagy éppen az, hogy veszekszünk, hozzám vágja az ajándékom, aztán napokig nem hallok felőle. A tavalyi volt az első karácsony 3 év után nélküle és mivel pont előtte pár héttel szakítottunk, féltem, hogy milyen lesz. De azt kell, hogy mondjam, életem egyik legjobb karácsonya volt... Nem volt gyomoridegem egy percig sem, nem lestem folyton a telefonom, nagyon jól éreztem magam a barátnőimmel és a családommal.


Szeretem még mindig és adnék neki még egy esélyt, de nem akarom tönkretenni az ünnepeket sem. Szerintetek gonosz dolog, ha januárig húzom ezt a dolgot?


2020. nov. 26. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem totál logikus döntés.
2020. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha szeretnéd, nem taktikáznál, hanem örülnél a közeledésének. Engedd el ezt a fiút, ennél jobbat érdemeltek mindketten.
2020. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Mi a francnak akarsz vele újra összejönni??? Ha ezt a karit nem teszi tönkre, akkor majd a következőt... édes istenem.
2020. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gonosz, viszont ne haragudj, de így aztán semmi értelme nincs újrakezdeni...
2020. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből feltételezve szörnyű volt a kapcsolatotok dinamikája, nem biztos, hogy újra kéne kezdeni. De ha mindketten szeretnétek, nem pont meg kéne neki adni az esélyt, hogy most máshogy működjön a kapcsolat és ne negatív legyen a közös ünnep? Másrészt meg legalább 1 hónap alatt kiderül, hogy működni fog-e és nem a következő ünnepeket kell tönkretenni.
2020. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem januárban se kellene összejönnöd vele, de te tudod.
2020. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha ezt így kisakkoztad, akkor az ünnepek után sem kellene...
2020. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy úgy jön le, hogy biztos én vagyok a rossz, hisztis barátnő. De azok után, amiket velem tett, inkább neki kéne örülnie, hogy még szóba állok vele.
2020. nov. 26. 11:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akár ő a hibás a kapcsolatban, akár nem, ha te így gondolod, totál értelmetlen belemenni a kapcsolatba. Mégis mi a fenéért lenne változás, ha így állsz hozzá. Pont ugyanúgy fog zajlani jövőre ez a kapcsolat, mint korábban.
2020. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem úgy jön le. Nekem úgy jön le, hogy teljesen bolond vagy, hogy egyáltalán összejönnél vele ünnepek után. Minek, ha rossz vele??? Vagy ünnepekre majd mindig szakítotok?
2020. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!