Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van, hogy úgy viszonyulo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy úgy viszonyulok egy lányhoz, mintha valami pótanya szerepét töltené be az életemben? 22/F

Figyelt kérdés

Anyámmal nagyon rossz a viszonyom és egy párkapcsolatban is azt keresem, hogy megadja azt amit anyámtól nem kaptam meg

Van egy lány aki állandóan pátyolgat, ha valami rosszat érzek akkor mindig hozzá futok, hogy vigasztaljon meg. Barátok vagyunk, de én szerelmes is vagyok belé



2020. nov. 11. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2020. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez most találós kérdés, vagy tényleg nem tudod?


"Anyámmal nagyon rossz a viszonyom"

2020. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kellően elnyomó jellemmel rendelkező nővel jössz össze ez még működni is fog. Igaz neked nagyon "kuss" lesz a neved és gyerekként fog kezelni. És nagy valószínűséggel nem lesz valami előnyös külsejű, habár vannak kivételek, de általában a személyiségük/viselkedésük miatt általában Dolores Umbridge vagy Augusta Gein külső és tekintet az archetípus. Van egy távoli rokonom aki pont ilyen, igaz ő már idős, de a férjeit alárendelte magának, ahogy a gyerekeit is. Szerintem még a Kaszásnak is felnyomja majd a Kaszáját, hogy "na, ne zavarjál pubi, van jobb dolgom is, mint meghalni!"
2020. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, de ez normális, hogy így érzem? Így nem lesz normális, egészséges párkapcsolatom
2020. nov. 11. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!