Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Alakulóban volt/van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakulóban volt/van egy pasival a kapcsolatom, de összevesztünk és még látom hogy van benne érzelem, de nem nagyon akar beszélni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Amióta összevesztünk lehet még haragszik, de nem tudom hogy hagyjak-e neki időt vagy kérdezzek rá a problémára.
2020. okt. 21. 15:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Elismertem hogy hibás vagyok és bocsánatot kértem.

Én nem vagyok féltékeny típus, ezt a barátaim tanácsolták és amiatt tettem.De nyilvan amiért megtettem én vagyok a hibás és beszéltem vele erről.

Nagyon nehéz volt hogy hetek óta nem ír semmit és én meg kérdőre vontam.

Igen, nem így kellett volna tennem belátom.

De nem tudtam hogy mit csináljak.

És most nem is veszekedés a lényeg, hanem az hogy újra kezd alakulni valami, mert megint mostanában beszélgetünk, de nagyon keveset.

Én szeretnék vele normálisan beszélgetni, viszont nem tudom mit tegyek.

2020. okt. 21. 15:43
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha hetekig nem írt, annyira nem érdekelhetted. Hány évesek vagytok, hogy a barátok irányítanak?
2020. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem alakul köztetek semmi! Ha valaki nem keres, azt nem érdekled. Kár forszírozni a beszélgetést, felejtsd el őt.
2020. okt. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsóknak, ha ennyire nem keres akkor tényleg nem akar semmit..
2020. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Akkor viszont bocsi, mert ha hetekig nem írt az más. Viszont akkor sajnos túl optimista vagy. :/

Nem gondolhat ő semmit komolyan ha hetekig nem nyit feléd egyáltalán. Ez sajnos egyoldalúnak néz ki. :/

Ahogy anyukám szokta mondani: Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel.

Szerintem ezt célszerű lenne elengedni.:/

2020. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!