Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Alakulóban volt/van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakulóban volt/van egy pasival a kapcsolatom, de összevesztünk és még látom hogy van benne érzelem, de nem nagyon akar beszélni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Amióta összevesztünk lehet még haragszik, de nem tudom hogy hagyjak-e neki időt vagy kérdezzek rá a problémára.
2020. okt. 21. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem irreleváns az összeveszés tárgya...
2020. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak a lényeget hagytad ki.. Min vesztetek össze?
2020. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Gyakran vontam kérdőre, hogy miért nem ír vissza, stb...
2020. okt. 21. 15:23
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkiben van valami, amíg friss a dolog. Lehet simán sértettség is, semmi több. Ez elmúlik. Ha nem akart beszélni, oka van. És tényleg nem mindegy, min vesztetek össze.

Bár, ismerkedési időszakban egy veszekedés nálam is a végét jelenti.

2020. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez meg főleg instant bann... Csodálkozol? (#4).
2020. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah, ha gyakran kérdőre vontad (úgy fél óránként) miért nem ír már vissza akkor ne csodálkozz... az emberek nem a neten meg az Fb-n élik az életüket. A számonkérést meg senki sem szereti, sokan már az elején idejekorán lezárják a dolgot ha azt tapasztalják a másik egy követelőző, akaratos típus.
2020. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Beszokott jönni néha hallgatni a beszélgetést, olyankor általában csöndben is van, pedig nem egy csöndes ember.

Illetve néha szoktunk egymáshoz szólni.

Most privátban beszéltem vele, de egyszavas válaszokat ad.

2020. okt. 21. 15:29
 8/15 A kérdező kommentje:

#6 Nem naponta kértem számon, hetek teltek el.

Illetve a barátaim tanácsára tettem ezt, én elmondtam neki hogy nem ilyen típus vagyok, bár nyilván én tettem ezt nem a barátaim.

Viszont azóta amióta megjelenik sosem kérem számon, nem veszekszem vele, stb...

Csak élvezem a beszélgetéseket.

2020. okt. 21. 15:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljes joggal nem érdekled ezek után, ha már most számon kéred meg már most tapadsz akkor később se számíthat semmi jóra. Engedd el és keress magadhoz valót.
2020. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Na kislány akkor a hiba a te készülékedben van. Szedd össze magad, és csinálj magadnak saját életet de nagyon sürgősen. Nincs annál kiábrándítóbb amikor egy alakulóban lévő kapcsolatnál már b@szogatják a másikat, meg féltékenykednek.

Szerinted erre ki vágyik? Senki nem akar egy féltékeny partnert, akinek a nap minden percéről be kell számolni, hogy hol volt, kivel volt, azt mondtad negyedre ideérsz és most 18 van, ki a csaj???

Nem vagy elég magabiztos, nem hiszed el hogy kellesz az illetőnek, és ezért nyaggatod. Amíg nem tartod magadat elégnek egy párkapcsolatra, és nem tudsz megbízni a másik félben, már a legelején, addig ne is kezdj bele semmibe.

2020. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!