Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezted már, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már, hogy minden érzelem ami benned volt eltűnt? 22/L

Figyelt kérdés

Fura kérdés, de veletek előfordult már, hogy valami megtört bennetek (még ha nem is olyan nagy dolog miatt) és egyszerűen minden hidegen hagy? Írhat 1000 fiú is, lehet bármilyen jóképű, bármilyen tökéletes és remek belső tulajdonsággal rendelkező az egyén, arra sem veszed a fáradtságot, hogy megismerd, visszaírj neki. Mikor már úgy érzed, hogy nincs olyan ember aki szikrát lobbanthatna.

Egy konkrét példám: egyik baráti összejövetelen ott volt az a srác aki régen éveken keresztül hatalmas plátói szerelmem volt, egész éjjel próbált beszélgetni velem, közeledni felém, de engem egyszerűen hidegen hagyott. Aztán mikor már volt bennem annyi alkohol, hogy nyitottabban álljak a dologhoz és sikerült egy csókot csenni tőlem, az érzés ugyanaz volt. Semmi.

Miért nem tudok könnyen szerelmbe esni, mint mindenki más? Miért érzem úgy, hogy engem senki sem tudna igazán megszeretni és csak egy pótlék vagyok mindenki számára?

Sajnos ez nem csak a szerelmi életemben érződik, de még a baráti körben is felmerül bennem és gyakran jönnek elő a szociális fóbia tünetei.



2020. szept. 24. 01:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Igen,hasonló érzéseim vannak nekem is,nem tudom pontosan mi lehet ennek az oka?

Lehetséges hogy lelki okai lehetnek ennek a dolognak,esetleg jó lenne ha el mennél orvoshoz én is ezt teszem hamarosan.

Nagyon le becsülöd saját magadat,nem tudod el fogadni azt aki vagy pedig többször is kaptál visszajelzést.

Változatosságra volna szükséged és jól tennéd te is ha beszélnél egy szakemberrel esetleg egyik családtagoddal.

2020. szept. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Manapság ez valami új divat a fiatalok körében, hogy ilyen elcseszett mód ki vannak égve?
2020. szept. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
2#Lehetséges, nem is éltem még igazán és már úgy érzem hogy ki égtem 22 éves létemre.
2020. szept. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyi de annyi minden előttetek van még. Nyugi, ez az érzés átmegy rajtatok.
2020. szept. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

#2: Ja. Tinidráma szintjén nyomják 18 alatt, utána meg már előadják az öreget. A valóságban, mondjuk nem ez a helyzet. Egy csomó ugyanilyen szöveget előadó emberkét láttam, akik amúgy közben néha-néha mégiscsak szerelmesek voltak.

Nem égtek ki, csak szimplán unatkoznak és a kényelmes életüket túlbonyolítják.

2020. szept. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csak a fő kérdésre válaszolva: igen. Évek óta nem mutatom ki az érzelmeimet, magamba zárom, így azt hiszik sokan, hogy nekem nincs is ilyen. Pedig lenne. Ez egy negatív esemény miatt van. Volt korábban az Uniting Nation: "Out of touch" c. száma, amit egyszer valaki úgy fordított le, hogy kb. "Ki az érzelmek világából".

Ez jellemző rám is.

2020. szept. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Életem eddigi legnagyobb szerelmével nagoyn csúnyán szakítottunk 21 éves koromban, én utána kerültem ebbe az állapotba, és most már 8 éve nem is tudok kikerülni belőle. Mintha így elszakadt volna, képtelen vagyok újra olyan naivan lelkesedni bármi iránt és szerelmet érezni. Abban bízok, hogy ha megszületik a gyerekem, ez változni fog.
2020. szept. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Ez jellemző azokra akiknek pontosan nulla céljuk van az életben. Nem tartanak sehova, nem akarnak megvalósitani semmi nagy dolgot, konkrétan rettegnek attól ha vkihez hozzá kell szólni, szidják saját magukat az életképtelenségük miatt, igy csak azt tervezik meg h kb a mai nap is mennyire el lesz cseszve vagy vki elcseszi, ennyi a program évről évre.
2020. szept. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noren1989 ***** válasza:
0%
Szerintem közrejàtszhat talàn az is, hogy viszonylag sok ajànlatot kapnak a 18-25közti nők, lànyok egyrészt az élettől, màsrészt a tàrskereső alkalmazàsokon keresztül. Emiatt lehet a fejekben egy habzsi-dőzsi helyzet, ami túlterhelheti őket.
2020. szept. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
#8 Semmi köze ahhoz amit írtál.
2020. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!