Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy egyes pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyes pasik bárkit megkaphatnak még másoknak soha nem lehet egyetlen barátnője sem?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a való világ.Nem lehet mindenki a csúcson.
2020. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Mint mindenhol, az élet itt is igazságtalan, bár szerintem naaaaagyon "alul" kell lennie, hogy valakinek soha, semmilyen barátnője ne legyen.
2020. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Igaza van egyesnek. Ez a való világ, sosem volt igazságos és nem is lesz. De tudod, általában olyanok szoktam ilyesmi miatt sírni, akik vagy a külsejüket vagy a személyiségüket hanyagolják el. Ha összekapnád magad biztos vagyok benne, hogy feltudnál szedni egy csajt.
2020. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Mert sok srác még ahhoz is idióta, hogy odamenjen egy nőhöz.

Meg mert sok srácnak Oczella Eszter kell, nem jó a Kati, a kisboltból.

2020. szept. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Valaki jó énekes valaki nem. Valaki jó sportoló, valaki nem. Valaki erős, mint a vas, valaki megbetegszik egy kis szellőtől is.


Adottság, genetika, természetes szelekció. Ilyen az élet.

2020. szept. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ki a f.szom az az Oczella Eszter ? :D
2020. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nézz már magadra és nézd meg azt aki bármelyik csajt megkephatja. Azok mind sportos pasik. Nem születik senki sportosnak. Plusz jó néhány ilyen pasas tanult is vagy van valami jó szakmája ezért jól keres. Ezek nem csak úgy jönnek a semmiből.
2020. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyes pasik jó képűnek, jó genetikával születnek, mások meg nem, ennyi a titok. Valakihez akkor is vonzódik a nők többsége, hogy életében egy súlyzó rudat nem emelt meg, tehát ennyit a sportról, sportosságról. Valaki meg edzhet, mint a barom, ha nem született jóképűnek jóformán b..hatja.
2020. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én sem kaptam meg sose azt a pasit, akit én akartam vagy nekem tetszett. Kb én is így éreztem magam mint te. Abból kell választani ami van és persze ehhez ismerkedni kell. Társkeresőn engem sem választanak, inkább élőben alakultak a dolgaim, de ott is csak egy idő után...
2020. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért, drága kérdező, mert egyesek vonzóak, mások meg nem. Viszont mivel a vonzóság soktényezős tulajdonság, ezért fejleszthető. Már ha valaki igazán akarja, és nem derogál neki.
2020. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!