Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akkor sohasem voltam eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor sohasem voltam eddig szerelmes senkibe, ha valójában az exemnek ilyen a személyisége? Zsarol is.

Figyelt kérdés

Nos, már úgy éreztem, hogy egy komoly bántalmazó kapcsolatban éltem pár évig. (Első kapcsolatom) Nem szeretnék erről itt mesélni, de a terapeutám (+minden ismerősöm) szerint egy bűnözővel van dolgom, akinek a helye a börtönben van, szóval ez alátámasztja a feltételezéseimet. Nehéz volt bevallanom és rájönnöm, hogy ki van a maszk mögött, de végre felnyitottam a szemem. A megbeszéltek előtt már elhagytam az exem, és azóta bombáz a levelekkel. Kegyetlenségeket ír, burkoltan fenyegetett, hogy majd beszél az ismerőseimmel, hogy engem milyen fából faragtak, kérdéseket tesz fel nekik (mellesleg sajnos van intim képeim neki). Hát, remélem nem fog semmit sem tenni, hátha csak ezzel akar visszaszerezni.


Tehát, itt csak az lenne a kérdésem, hogy ezek alapján csak egy képzelt személybe voltam idáig szerelmes és az exembe pedig soha?



2020. aug. 20. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Abba voltál szerelmes, akit ő eljátszott
2020. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik kutya ugat, az nem harap. Ezt jegyezd meg.
2020. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

2+


*és azóta bombáz a levelekkel. Kegyetlenségeket ír, burkoltan fenyegetett, hogy majd beszél az ismerőseimmel, hogy engem milyen fából faragtak, kérdéseket tesz fel nekik (mellesleg sajnos van intim képeim neki).


Ha valóban veszélyes lenne az illező, ilyen amatőr hibát nem ejtene.


Hanem megfoghatatlan módon üzengetne neked. Úgy hogy jogilag lehetetlen lenne ezeket a fenyegetéseket bizonyítanod.


*de a terapeutám (+minden ismerősöm) szerint egy bűnözővel van dolgom,


Tudok olyan terapeutáról, aki kinézett magának valakit, és már gyógyszerfüggővé tette az adott férfit, hogy mellette maradjon, mondván "pánikbeteg". Holott más van a háttérben.


Ne hallgass az ismerőseid egyikére sem-a saját tapasztalatra hagyatkozz.

2020. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

*Ne hallgass az ismerőseid egyikére sem-a saját tapasztalatra hagyatkozz. És menj utána a dolgoknak. Idő kérdése és színre fog lépni a valódi háttér.

Még pedig a pasi múltjából.

2020. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

4+ No meg azt sem ártana kiderítened, hogy milyen érdekek azok amik miatt téged ennyire félre akarnak állítani.


Innen indulj-és akkor célhoz fogsz érni.

2020. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

*Hanem megfoghatatlan módon üzengetne neked. Úgy hogy jogilag lehetetlen lenne ezeket a fenyegetéseket bizonyítanod.


Ilyenben egyébként volt nekem is részem. Bezony ám.

2020. aug. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
6+ Éveken keresztül kaptam ilyet, csak nem férfitől, hanem egy nőtől és később beszállt még egy nő.
2020. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jujj de ismerős.


Én szerettem az exem, a szakítás forgatta ki magából, nem tudta elfogadni, hogy már nem akarok vele lenni.


Elkezdte az ismerőseimet, rokonaimat zaklatni, írni nekik, követett a suliba, megjelent koncerten amin voltam (fingom sincs, hogy derítette ki, hogy megyek...), emailekkel bombázott, elhordott mindenfélének, fenyegetett, hogy tönkreteszi az én és családom életét is.


Nagyon féltem. Bevontam az ismerősöket, rokonokat, tudták, hogy szakítottam vele. Nem volt könnyű, volt olyan ismerős, aki azzal jött, hogy igaz e, amit az exem terjeszt rólam... Kemény időszak volt, kb 3-4 hónapig tartott, alig ettem, alig aludtam. De kitartottam a döntésem mellett és lecsitultak a dolgok. Elcsendesedtek a pletykák, az írogatások, a felbukkanások. Kb egy év után éreztem magam újra biztonságban. Kitartás és vondd be a környezeted!

2020. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!