Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem létező emberbe szerelmesne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem létező emberbe szerelmesnek lenni. Éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Minden nap egy olyan emberre gondolok aki nem létezik. Hiányzik nagyon, azt hiszem még mindig szeretem. Nem kitalált figura, vagy ilyesmi. Hanem egy olyan ember akit régen ismertem meg, de évek teltek el és ma már teljesen más személy, mint aki akkor volt, mikor megismerkedtünk. Más életútra sodródott,mások az ismerősei, érdeklődési köre,elvei,céljai, minden. Az az ember aki régen volt, ma már gyakorlatilag nem létezik, átformálta az idő vasfoga. Jó ideje nem is beszélünk már, de még mindig minden nap eszembe jut. Éreztetek már ilyet? Normális dolog ez, vagy meghibbantam?

2017. ápr. 11. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:

a kérdés rossz, helyesen úgy hangzana: mekkora az esélye, hogy beleszeretsz valakibe, akinek az élete 180 fokos fordulatot vett?


mert az élete változott meg, a körülményei, maga az ember, a személyiség nem ment át nyilván olyan drasztikus változáson, ahogy leírod, pláne, hogy jó sok ideig nem is beszéltetek, így inkább minden csak feltételezés és sejtés lehet a részedről, hogy a személyisége mennyire torzult.


szerintem délibábot kergetsz, valamiért most arra van szükséged, hogy szerelmesnek érezd magad, de ez lehet sima pótlék, valami hiányzik az életedből, és ezeket az érzéseidet projektálod az ismerősödre.

2017. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, az első válaszoló jól mondja. Egy általad generált álomképet kergetsz csupán...
2017. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Most lett vége a kapcsolatunknak. Az első pár hónapban teljesen másnak mutatta magát, szinte az ellentéte volt a későbbinek. Olyan jól játszotta a szerepét, el sem tudtam volna képzelni, hogy igazából nem ilyen. Mire feltűnt, addigra annyira magába bolondított, hogy csak arra tudtam gondolni, amilyen akkor volt. És még most se tudom lezárni, mert állandóan az az ember jár a fejemben, akinek mutatta magát.
2017. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerelem.egyik része, de ez nem szerelem.
2017. ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anno rosszul élted meg anyucival a kötődés-leválást, azaz társfüggőség. Többit rád bízom, nézz utána!
2017. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy ember soha nem változik, formálódik, kompromitálodik a környezethez, de változni nem fog. Ha jó ideje nem beszéltetek, miből gondolod, hogy megváltozott?
2017. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fura lehet egy nem létező személy. Az hogyan műxik? Egy halom ruha van a helyén? :-))
2017. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 A kérdésben kifejtettem.
2017. ápr. 13. 07:25
 9/9 vak szerzetes válasza:
Ez nem feltetlenul rossz. Egy adott szemelyiseg amit az illeto anno birotokolt, meg fellelheto a kesobbiekben. Legalabb tudod, hogy milyen kapcsolat utan kutatsz. Tobbszor visszagondolok, hogy regebben egy adott szemely milyen modon viselkedett, es mennyit valtozott, de a szerelem mindenkepp utat talal, csak egy masik szemely jelenleteben, ugyan az, vagy legalabb hasonli szemelyisegi jegyekkel. Ez mar csak toled fugg, hogy mennyira vagy elnezo ilyen teren. :)
2017. ápr. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!