Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a kapcsolatomról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kapcsolatomról?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eléggé el vagyok keseredve, érdekelne, hogy mit gondoltok. Én 20 fiú, Ő 19

1 éve megismertem egy Romániában élő lányt. Én csongrád megyei vagyok. hozzám 100km-re lakik, Gyula határtól nem messze.

Tehát, Ő nem dolgozik. Én melózom egy cégnél. Felvetettük már egymás között, a költözés lehetőségét. (Mivel nem kicsi táv, és én dolgozom, nem lehet hétvégente megoldani 2 napig.. Azt anyagiakkal sem bírnám)

Mikor erről beszélünk, Ő mindig vagy dobja, vagy fordít, hogy költözzek én.

Nos, olyan helyen lakik, ahol kb lópikula sincs, nem hogy munkahely. Meg ugye egyikünk sem beszél románul.

Felvetettem neki, költözzön hozzánk.

Csak anyámmal élek, bőven elférnék a lakásba. Ha odamennék, akkor én lennék a hatodik egy háztartásban, egy nem olyan nagy házban.

És mivel megvan az eladói szakmája, 2 nap alatt találnék neki munkahelyet, akár a mi falunkban is.

Viszont ha én oda megyek, semmim sincs, még megszólalni sem tudok. Ahogy Ő sem.

Érdekelne, hogy mit cselekednétek ilyen helyzetben?

Úgyérzem, kicsit elfáradtam a "kimegyek egy pár napra, elbaszok egy csomó pénzt, utána hazajövök" dologgal. Vele semmi gond nincs, 1 év alatt egy veszekedés sem volt.

Csak úgy érzem, így nem haladunk egyről a kettőre... Visszafog a munkahelyem is.. ha egyszer lesz neki akkor az övé is.. fogalmam sincs mit tegyek vagy ne tegyek. Véleményeket kérek, köszönöm szépen előre is.



2020. júl. 24. 01:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Az, hogy Ő is jöjjön abba benne van Ő is. Ami azért egy plusz dolog. És nemtudom, hogy emiatt szakítanunk kellene -e.

Kijelentette, hogy ha őt nem engedik, akkor is el jönne egy pár hétre Ő is.

2020. júl. 24. 02:18
 12/19 A kérdező kommentje:
Esetleg várjak még? Tapasztalja meg milyen itt lenni amikor jön? Hátha változna a véleménye?
2020. júl. 24. 02:19
 13/19 A kérdező kommentje:
A pénz még le van tojva, szerintem annyit megér, hogy vagy-vagy. Ha nem próbálom meg esélyem sincs, és lehet akkor tévednék a legnagyobbat
2020. júl. 24. 02:20
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem neki kellene költöznie, ha náluk nincs munkalehetőség.

Gondolom anyuka nem fog eltartani kettőtöket ha neked sem lesz munka. Nyelvtudás nélkül pedig tényleg felejtős!

Mikor mi magyarok inkább a nyugatot célozzuk meg, nehogy már te meg romániába menyj egy nő miatt.

Ha van egy kis esze, odaköltözik hozzád.

Saját tapasztalat kicsit hasonló helyzetben:

Én elváltam , az exem elköltözött magyarország egy sokkal lepukkantabb részébe . Aztán panaszkodik hogy ott nincs normális munka. Végzett közben iskolát, de még mindig nincs munkahelye, mert hiába az iskola ha arra az 1 állásra amit esetleg meghirdetnek szökőévente egyszer, sokan jelentkeznek...

Értelmetlen olyan helyre költözni ahol nincs vagy nem fizetik meg a munkád. Akkor csak szenvedés lesz az életetek.

Én jelenleg Ausztriában dolgozom, mert magyarországon sem olyan jó a helyzet ha nincs protekciód. Dolgozhatsz kb reggetől estig és hónap végén éppenhogy kijössz a pénzedből. Ez majd szépen lassan rányomja a bélyegét a kapcsolatodra is.

2020. júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok biztosat bizonytalanért fel ne adj, a másik járt utat járatlanért el ne hagy. Én a helyedben nem mennék oda lakni más házába ott soha se leszel otthon. A barátnőd meg úgy alkot véleményt, hogy az itteni helyzetet egyszer se látta nem érezte az itteni légkört nem látta menyi lehetőség van annak aki találni is akar. A másik ha nagyon hallgat a szüleire ez akkor is így lesz ha te odamész. Akkor is a szülők szava lesz a döntő neked meg megmondják nem otthon vagy. Ne haragudj, hogy ilyen nyers voltam de én a saját történetemet írtam le .
2020. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Magyarországon is, de főleg Romániában vagy egy réteg, melynek nőtagjai azt hiszik, hogy ha luk van a lábuk között, az már elég ahhoz, hogy minden férfi hasra essen előttük, és mindent megadjon nekik. Nagyon úgy érzem, hogy ez a hölgyike pont ilyen.
2020. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
"biztosat bizonytalanért fel ne adj, a másik járt utat járatlanért el ne hagyj" ha így gondolkodnánk, még mindig barlangban élnénk, de lehet, hogy még a fán.
2020. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Miquel, ő nem olyan lány.. :) Én voltam az első neki. Nincs hasra esve magától, épp az, hogy kevesebb önbecsülése és bizalma van maga felé. Mióta vagyok neki ez sokat változott, de még nem eléggé. :)
2020. júl. 25. 11:33
 19/19 A kérdező kommentje:

10:28 Igen, kijelentettem neki hogy mostmár kövinek Ő fog jönni. Van is kedve, és mondta hogy persze, mostmár Ő is fog.

Lehet, hogy az megváltoztatja.

Megmutatom milyen lehetőségek vannak itt, mennyi szórakozási lehetőség. (Ott 0)

Ebben bízom, hogy ez hatna rá, és elgondolkodna hogy valóban jó -e ott a "semmiben"

Mivel én hosszútávra terveztem vele (Ő is velem) ezért figyelembe veszem azt is, hogy mi lenne a jobb kettőnknek. Megélhetési szempontból pedig ugy gondolom, itt több minden van..

2020. júl. 25. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!