Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nincs nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nincs nagy szerelem,de szeretem őt?

Figyelt kérdés
Szóval 3 éve együtt vagyok vele,megszerettem ez idő alatt,hiányzik is néha,jó vele minden általában,de nem lett nagy szerelem felé.Ő érzi ezt,kérdezgeti is, ha bevallanám akkor elhagyna. Félek,hogy ha elhagyna akkor szomorú lennék,hiányozna,de mivel első barátnőm ezért tudnák tapasztalatot szerezni ő utánna,hogy tudjam,hogy milyen más kapcsolatom tudna lenni.De úgy érzem mindenkit megillet az őszinteség.

2020. júl. 13. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Az alapján ahogy írsz erről, hagyd el. Nincs semmi értelme folytatni. Rossz indokok miatt vagy vele.
2020. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit akarsz a "szerelemtől"? Nem vagy 12 éves.
2020. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De nem úgy van, hogy egy idő után a szerelmet "felváltja" a szeretet? És hogy ez normális dolog?
2020. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mivan abban az esetben ha vonzalom és szeretet van,de nincs lángoló szerelem?ez szerintetek baj?
2020. júl. 13. 11:38
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

4.-re.


NINCS SZERELEM! Fogd fel! Nem is kell!

2020. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hatalmas probléma! Nem szerelem kell, hanem biztonság, kötődés és azonos célok. A szerelem egy olyan szemüveg, amin keresztül már torzulva látod a világot. Persze lehet szerelem is, de az nem egy olyan dolog, ami mindenkinek alanyi jogon jönni fog. Igazából a szerelem nagyrésze csak külsőség, ergo piszkosul tetszik az illető, ami szexuális vágyat generál benned, főleg ha te is tetszel a másiknak. Alapvető fajfenntartó ösztön.


Persze ezt a kérdést is illene korosztályokra bontani. Én 40 felett már régen nem vagyok szerelmes a feleségembe, de jól működünk mint család. Igazából nem is hiányzik a szerelem érzése.


20 évesen még másképpen gondolkozik az ember.

2020. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek elmondjam neki,hogy szeretem és vonzódom hozzá,de nincs az a mindent elöntő szerelem?
2020. júl. 13. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pont 3 év utan hagytam el a barátom, mert elbarátiasodott a viszony.

Emberek, igaz, hogy a szerelem elcsitul, de az nem egyenlő azzal, amikor totál kihűl a szíved a párod felé! Hiába van, hogy mint embert szereted, ha már rég nem "úgy"!

Ha nem zavar, hogy nem vele éled le az életed, akkor totál kihűltetek. Szakítás következik, ami után mindketten sokkal boldogabbak lehettek. Nekem ez a szakítás másfél éve volt, és azóta van egy 1 évnél hosszabb kapcsolatom, aki ezerszer jobban illik énhozzám. Van az úgy, hogy a szakítás jó döntés. Persze ez esetfüggő, hisz csak azért szakítani, mert elillant a rózsaszín köd, nagy hülyeség. Azért kell szakítani, mert már nem akarod a kapcsolatot, nem akarod őt.

2020. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!