Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, ha valaki férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha valaki férfi létére terapetikus, gondoskodó partnert keres?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 11:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy kompetens, autonóm, pszichésen rendben lévő ember meg tudja magának teremteni a boldogságot. Ha a partneredtől várod az csak latszatmegoldás. Ezzel csak raraksz egy hatalmas terhet ami esélyesen szetforgacsolja a kapcsolatot, ha pedig szakitotok akkor még mélyebbre kerülsz.


Pszichológusként hidd el szívesen segítenek ingyen rászorulóknak csak akkor miből fogok kaját venni, rezsit fizetni? Jószandekert nem adnak.

2020. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Megakadt a szemem azon, hogy miért kérnek a pszichológusok pénzt.

Miért, szerinted ők miből fognak megélni?

2020. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy baj, ha pénzt kérnek. Hanem a spektákulum pszchilógusokra gondoltam, akik csak megélhetésért csinálják, és nem azért, mert tényleg segítenének. Egy igazi nő számomra lelkisegítő, mert nekem erre van szükségem. Sokan mások is így vannak ezzel, csak ők nem őszinték, próbálnak olyan látszatott teremteni, hogy velük minden oké. Én szeretek őszinte lenni, mert magamért szeressen a másik, ne egy szerep miatt. Ha mindenki őszinte lenne, akkor csomóan azt igényelnék, amit én.
2020. jún. 27. 14:47
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen de de ettől még továbbra sem normális.
2020. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánult meg az hogy nem volt jó a kapcsolatod anyukáddal?
2020. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen nőt szeretnék , terapeutás, aki kiüti belőlem a depressziómat. Csak hát ugye mindenki elvenni akar, adni már nem nagyon.
2020. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!