Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális dolog? Ti elfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Ti elfogadnátok ezt a választ?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve élünk együtt,és tegnap kicsit érzelgős esténk volt. Igazából nem tudom mi okozta. 😁 8 hetes kismama vagyok egyébként,szóval gyermekünk lesz, és tegnap beszéltük,hogy mi rég együtt vagyunk már meg minden,és hogy vannak vitáink de végül mindig béke van.🙂 És még kérdeztük egymástól,hogy ki miért szereti a másikat,de egyikünk sem tudta elmagyarázni. Ő annyit mondott, hogy azért szeret amilyen vagyok. Ez mit jelent és miért van?
2020. máj. 11. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki szerint az baj, ha nem tudod megindokolni azt, hogy miért szereted a másikat, mit szeretsz a másikban, van, aki szerint meg pont az a baj, ha pontosan meg tudod indokolni. Szóval szerintem ezen ne kattogj.
2020. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így van, ahogy 1-es mondja. Mind a kettőbe bele lehet magyarázni valamit és annak az ellenkezőjét is

Ha nem tudja megindokolni, akkor

pro: Lehet, hogy nem is szeret, hiszen nem tud egy okot mondani, amiért velem van

Kontra: Szeret olyannak, amilyen vagyok = igaz szerelem


Ha meg tudja indokolni:

Pro: csak ezért van velem. Ha nem lenne ez meg ez, elhagyna. Nem is szeret

Kontra: csomó mindent szeret bennem. Ah, mennyire szuper!

2020. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
🤦
2020. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként én pozitív válasznak venném. Úgy szeret, ahogy vagy minden (meglátása szerinti) jó és kevésbé jó tulajdonságoddal. Ilyen kapcsolatnak van jövője.
2020. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bízom benne hogy valóban van jövője,mert én is nagyon szeretem.
2020. máj. 11. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Meg tudod indokolni, hogy a kedvenc színedet miért szereted, és miért helyezed a többi elé?

Nő vagy, mégis racionális magyarázatot vársz egy érzelemre? És csalódott vagy, ha nem kapod meg.

2020. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csalódott,csak kíváncsi voltam mások mit mondanak erre. Még ha nem is adunk mások véleményére,de a tapasztalatok érdekeltek jobban. Annyi biztos, hogy szerelmes voltam egész idő alatt,de mióta terhes vagyok már egészen más amit érzek. Olyan érzés hogy ösztönösen érzem hogy hozzám tartozik,mint a gyerekem pl. Borzasztóan imádom .
2020. máj. 11. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem. Hogy összetartozunk, szövetség vagyunk, semmi nem állhat közénk. Úgy éreztem évekig hogy undorodom minden más férfitól, és soha nem tudnám elviselni ha hozzámérne más, csak a gyerekem apja. Aztán elmúlt, most már tőle undorodom. :D Az élet kiszámíthatatlan.
2020. máj. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Ez A VÁLASZ. Én a legtisztább, feltétel nélküli szeretet megnyilvánulásának tartom.
2020. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
És kívánok nektek még sooook-sok boldog évet! :)))
2020. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!