Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el egy boltos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el egy boltos férfinál, hogy érdeklődjön irántam?

Figyelt kérdés

Van egy bolt, ahová mostanában elkezdtem járni (kisebb, szerencsére nem ilyen Tesco feeling, szóval még van is esély beszélgetni minimálisan a pénztárossal).

Az eladó az esetem külsőre, korban hozzám illik, és igazából szeretném, ha lenne valami. Természetesen előbb randik, és ha szimpatikus több idő után is, akkor komolyat szeretnék.

Eddig már addig sikerült eljutni a szép maszkos nézésemmel, hogy megszólított miután megvettem a szajrét, viszont leginkább csak munkáról beszélgettünk, meg ezekről a szabályozásokról.

Azt kiderítettem ismerőstől, hogy elméletileg szingli, szóval talán nem égetem meg magam nagyon.


Tudnátok adni valami tippet? Általában nem vagyok egy elveszett nő, de most megakadtam. Fontos, hogy régimódi vagyok, szóval randizni azért nem hívnám el. :-) (Nem is hiszek benne, hogy ezek a direkt dolgok hatnának.) Csak az kellene, hogy az érdeklődését valahogy felkelteni, a többi oké lesz. Nem vagyok csúnya, szép lenne a mosolyom, csak a maszk ne lenne már. 😁



2020. jún. 8. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Lopjál el valamit, de úgy, hogy lássa.
2020. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
"Szia! Szeretnék randizni veled, de nem foglak elhívni, mert konzervatív vagyok, úgyhogy elhívnál te inkább?"
2020. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Jó, akkor máshogy fogalmazok: Tapasztalataim szerint ha egy férfi nem érzi, hogy legalább minimálisan kell tennie a nőért, akkor az veszett fejsze nyele.

Ezért nem kezdeményezek se én, se egy csomó más nő.

Hidd el, nem vagyok gyáva, és az én életemet is jelentősen megkönnyítené, ha elhívnám randizni, és kész, de tudnám, hogy semmire nem megyek.

2020. jún. 9. 06:07
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Térj àt az én boltomba,és maszkos mosolyoddal együtt foglak randira hívni:)
2020. jún. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#3 attól, hogy te kezdeményezel, nem értem miért érezné azt a férfi, hogy neki már semmit nem kell tennie. Az csak az első lépés.
2020. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vagy megkérdezed te, hogy iszik-e veled valamit, vagy marad ez. Nem kötelező a másiknak úgy cselekednie, ahogy az elvárja. -.-
2020. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi 4-es :)

Na jó, ha nem lép még pár alkalomig, akkor kitalálok valami kezdeményezést, ami még belefér.

2020. jún. 9. 19:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Mindig csak pénztarozik? Áruval a vevőtérben nem szokott foglalkozni?


Mert úgy odamehetnél hozzá tanácsot kérni hogy melyik terméket ajánlja és aztán a főzéstől eljuthattok az üdítőig is ha te is tetszel neki.


Amúgy nem igazán értem ezt a tetszik ez az eladó kérdéseket mondjuk olvastam itt pasi részéről is olyanokat. 😃 Pl. Hogy rózsával a szájában es egy szeretlek felirattal felfekszik a szallagra. 😂


Figyi, ha te is tetszel neki nőként akkor előbb-utóbb úgyis fog lépni ha meg nem lép az sem biztos hogy azért nem lép mert nem tetszel neki, lehet szimplán most jól érzi magát a bőrébe így. Próbálj csak cimbizni vele első körben csak ha tetszel neki úgyis ő fog lépni.


Tudod mennyi nő megfordul a kezük alatt a pénztárnál, bármikor bármelyikbe beleszerethet vagy lecsaphat rá a masik nő. 😃 Ne hari nem ijesztegetni akarlak. Amugy a testbeszedebol is tudsz olvasni a szemed sarkabol is. Pl. Ha nem érsz rá és nem az ő sorába állsz úgy látszik az egész testbeszédéből hogy csalódottan szomorú, de nem csak azért mert valaki szerelmes hanem szeret veled kontaktba lenni magyarán szólva kedvel. Szerintem felesleges kezdeményezni az is lehet, hogy szimplán kedvességből beszélgetett veled. Azért maszkon át is lehet látni ha valaki mosolyog ne ez legyen az indokod. Ha valaki igazán szerelmes az maszkkal együtt is beléd szeret. Nem a maszk miatt nem kezdeményez. A mosolyod meg úgy is látszik a szemeden.

Az is lehet hogy most ebbe az időszakba nem akar kezdeményezni de az is lehet hogy szimplán csak szimpi vagy neki ezert jókedvűen kedvesen elbeszélget veled az is lehet idore van szuksege, az is lehet hogy szeretne a baratkad lenni, marmint cimbizni, es az is lehet hogy valóban tetszel neki, de ha így van ugyis fog lépni.

2020. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy utolsó. :-)

Várok még mindenképpen, időbe végülis belefér!

2020. jún. 13. 22:22
 10/15 anonim ***** válasza:

Amúgy én speciel ilyen helyzetbe kiváncsi lennék hogy ha a bőséget látja, mit fog csinálni, pláne hogy kolleganők is vannak. Szóval én ilyen helyzetbe nem foglalkoznék ezekkel a gondolatokkal, üdítő és vicces látványnak könyvelném el amíg ténylegesen nem lép. Szóval ez csak akkor aktuális ha a szebbnél szebb nők és kolleganők ellenére csak én lennék az az egy, és ha ez így van akkor előbb utóbb kereskedő módra keresni fog. Csak próbáld ez alapján megközelíteni a kérdésed és rájössz hogy ez csak akkor aktuális igazán ha tényleg te vagy az az egy.


Ami még eszembe jutott a kérdésed kapcsán hogy ha a kollegái jó fejek és jóban vannak vele, akkor előbb-utóbb úgyis megbeszéli velük, hogy vajon ma is jön-e és ilyesmi. Gondolom a biztonsági őr meg adja a drótot kamerán hogy most a tej termékeknél van es úgy is terelgetnek felé majd. Az mas kerdes ha te ezt a segítseget nem érzékeled vagy félreérted és morogsz 😃 és detto nem arra mész amerre a mézecske van.


Eszembe jutott ettől független helyzet is. Elképzeltem a szituációt ha kiskedvencként minden pénztaros nő es férfi azt akarná hogy az ő sorába álljon az ember és menne a verseny hogy most ki a soros. Hehe

Én ezt úgy oldanám meg ha nincsenek a boltba vevők, hogy minden terméknél váltják egymást és ők állnak sorba és mindenki gyorsan visszamegy a helyére, addig a masik, a masik pénztárába foglalkozik a vevőkkel mert kevesen maximum nagyon reggel vagy zárás előtt vannak. Vagy megbeszélni velük hogy ki mikor van és mindig felváltva a különböző sorokba állni. De ezen is csak akkor kacag az ember ha tudja hogy kiskedvenc mert maskulonben csak kamillázna azt híve hogy utálják mert termékenként válltják egymást egy termék elejéig bírják a vevőt. 😂 Utána mondanák gyorsan a kedvencnek, hogy azert valtjak egymast mert kedvenc vevo.


Amúgy szívesen! 8-as vagyok.

2020. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!