Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem a boltos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a boltos lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik kisboltban ahová gyakran járok van egy pénztáros lány aki úgy tűnik mintha tetszenék neki, de, félek hogy csak beképzelem magamnak és emiatt nem merek lépni, ezért szeretnélek titeket megkérdezni hogy mit gondoltok. Amik nekem feltüntek: Mikor fizetek és adom neki a pénzt mindig megérinti a kezem van amikor meg is fogja pár pillanatig, és mikor a visszajárót adja akkor is mindig lassan végigsimít a kezemen. Mióta ez feltüntt én is mindig végigsimítok az övén, egyszer láttam ahogy elmosolyodott ezen. Meg azt is észrevettem hogy mikor bemegyek mindig nagyon félénknek, zavartnak tűnik, vagyis ezt most nem tudom pontosan leírni de alig mer megszólalni, és nagyon ritkán mer én rám nézni. Egyszer éppen pakolászott mikor bementem köszönt, rám nézet, és azonnal lesütötte a szemét, és a földet vagy a pultot nézte végig. Ezek egyébbként akkor gyakoriak mikor csak ketten vagyunk a boltban. Amikor viszont mégis rám nézz gyakran elmosolyodik, egyszer pont láttam ahogy engem nézz, miközben én az árut néztem és a pupilái hatalmasok voltak, konkrétan mintha az egész szeme fekete lenne. Amikor valamelyik ismerősömel vagy anyumal megyek be és valamit mondok neki hülyeségből, mindig nevet, van hogy csak kuncog egyett, van hogy hangosan felnevett. Hát kb ennyi, elnézést ha kicsit össze-vissza lett remélem azért nagyrészt érthető. És remélem nem lett benne sok helyesírási hiba.

Köszönöm a válaszokat!


2015. dec. 25. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

ne lúzerkedj. Mond meg neki, hogy szimpatikus és találkozzatok.


Ha nem akkor meg hagyd a pics@ba!

2015. dec. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

Én is bejövök a boltos Gizi néninek, múltkor is vettem egy rúd téliszamámit, és pajkosan rám kacsintott.

2015. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Novak Laci ha megtudja neked veged
2015. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Vagy a Bandi:-) De a Böbe amugy is hűséges tìpus.

Ha következőleg bemész,vegyél 1 tàbla csokit. (lehetőleg Milkàt vagy valami ilyesmit). Amikor fizeted,mondd neki,hogy "ma rossz kedvem volt.Ezért ùgy döntöttem,veszek egy kis boldogsàghormont. De màr így,hogy làtlak téged,nincs is rà szükség.Mert abban a pillanatban elillant a szomorùsàgom,ùgyhogy tessék,a tiéd.

Ne legyél màr lùzer.

2015. dec. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sok a duma, hívd randira és szex lesz a vége XD
2015. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Néha még a közértes lány is megbabonáz" (Deák Bill Gyula) ... :D


Amúgy ezek elég egyértelmű jelek, szerintem. Egy próbát mindenképp megér...

2015. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Vidd hátra a raktárba és húzd meg a parizereken.
2015. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!