Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A becézgetésből ítélve tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A becézgetésből ítélve tetszem neki? :D

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác, kb. 2 hónapja ismerjük egymást. Eleinte nem beszélgettünk túl sokat, csak úgy hébe-hóba, de mostanában többet futunk össze..ha találkozunk, mostanában sokszor becézget, pedig nem változtam meg, vagy ilyesmi..

Vajon kezd valamit érezni irántam, vagy csak szimplán jófejségből?

Amúgy 6 éve kapcsolatban él, ELVILEG...

(félreértés ne essék, nem vagyok belezúgva vagy ilyesmi, csak nem tudom hova tegyem..ahhoz meg nem vagyunk olyan meghitt viszonyban, hogy csak úgy rákérdezzek, és ha csak én értem félre, akkor elveszítek egy tök jó beszélgetőpartnert :/

24L


2015. dec. 5. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Mivel lány vagy és nem nő, 24 évesen!!, ezért az értelmi szintedhez mérten válaszolok kérdésedre (tudtommal a 24 éves az már NŐ és nem lány, de hát kinek mi, értelmi szintjéhez mérten):


Lehetséges, hogy valami lehet, de ez sem biztos. Kérdezz rá nyugodtan, és majd kiderül. Amúgy meg ez a 6 éves kapcsolat gyanús. Erről is beszélgess vele, bár szerintem erre magadtól is rájöhettél, hisz 24 éves vagy és nem 14, akinek tanácsot kéne adni párkapcsolatok terén, hogy mit hogyan csináljon!

2015. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó, amúgy szerintem teljesen mindegy, hogy egy L vagy N betűt írok:D

Másrészt meg sajnos nem volt olyan sok párkapcsolatom, hogy tapasztalt legyek, mivel nem vagyok egy világ szépe...

A facebook alapján látom, hogy 6éve van kapcsolatban:)

Csak felmerült bennem a gondolat, hogy ha próbál felém közeledni, akkor hogyan képes hazamenni a barátnőjéhez...és (nem magamra gondolok, hanem bárki másra, mivel én nem érzek semmit iránta..) hogy bízzon benne bárki is?

Mondjuk annyira nem érdekel a téma, csak kicsit sajnálom a barátnőjét is, ha velem lenne párkapcsolatban, nekem rosszul esne...

Meg hát fura is, mivel nem szoktak becézgetni a fiúk:D:D Ő meg mindig kitalál valamit:D

2015. dec. 5. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy becézgetett engem is egy srác, azt gondoltam, hogy akar tőlem valamit, aztán azon kaptam magam, hogy összejött egy másik lánnyal. Szóval a becézgetés nem kell, hogy azt jelentse, hogy valamit érez irántad.
2015. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Édesem, azért a becézgetést ne vedd készpénznek. Kicsim, ennyire ne legyél már egyszerű! Gyönyörűm, nem az eszedért szeretlek.


Becéztelek? Igen.

2015. dec. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármi lehet,Mókuska!
2015. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Majd rákérdezek jövőhéten valahogy:D

Azt hiszem kedden vagy szerdán vagyunk ugyanazon a buszon :D

2015. dec. 6. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!