Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a párotok közös facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok közös facebook profilt akarna létrehozni,akkor belemennétek vagy elleneznétek?

Figyelt kérdés

Elvétve láttam már pár közös Facebook profilt.

A pár közösen pózol a fényképen és csak a keresztnevük van megjelölve,mondjuk "Sanyi és Móni"

Ha a párotok azzal állna elő,hogy csináljatok ti is egy közös facebook profilt,akkor hogyan reagálnátok?

Akinek ilyen ötlete van az uralkodni akar a párján?



2020. máj. 30. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
A világ egyik legnevetségesebb dolga. Most képzeld el, xy ír Sanyinak, de közben Móni nézegeti. Móni: Sanyi, gyere, neked írtak. Vagy fordítva. Meg az illető sem tudja, hogy most épp Móni vagy Sanyi nyitja meg. Ennyi privát szféra kell, sőt minimum egy kapcsolatban. Erre szoktam mondani, hogy IQ 50 felett, de még 80 alatt. Ultra gáz. 😂
2020. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Megkérném hogy xarni is együtt menjünk mert az olyan romcsi és feltétlenül napi kétszer túrjuk végig egymás telefonját mert ez is alap feltétele a boldogságnak.

Értelemszerűen közölném hogy hülye ötlet és ha nem tetszik ki lehet menni az ajtón. A Facebook és úgy általánosságban a magánéletem az enyém. Van amibe szívesen beengedem de ahogy a közös WC használatot és a telefon buzerálást nem viselem úgy a Facebook profilomhoz sincs köze.

Vagy megbízunk egymásban és akkor nem kell az ellenőrzés és megmarad valamennyi szuverenitásunk vagy ha mindenbe is bele akar nézni keressen olyat aki hasonlóan vágyik az állandó kontrollra és legyenek boldogok.

2020. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Hatarozottan elleneznem.

Nincs ezen mit magyarazni szerintem. Nem, nem es nem!

2020. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Baromság.
2020. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Biztos hogy nem. Ennyi magánszféra azért már csak férjen bele
2020. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Gáznak tartom, szóval nem mennék bele. A fb jelszavas dolog is elég gáz, de ez mar tényleg tul megy egy hataron. Arrol nem beszélve mesz például egy állásinterjúra megnezik a fb profilod "Monika es Sanyika" biztos lehetsz benne hogy nem fognak felvenni.
2020. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Én annyira örülök, hogy olyan párom van, akinek még facebook accountja sincs, komolyan. Főleg ilyenkor, mikor ilyen kérdéseket látok.
2020. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez rohadt cringe és szánalmas...

A párom anélkül is tud mindenről és van lehetősége hozzáférni a dolgaimhoz (nekünk természetes az, hogy részei vagyunk egymás magánéletének ilyen szinten), hogy teljesen egybeolvasztanánk az online vagy valós identitásunk. Nem tartom helyesnek ilyen szinten egymás szájából enni a szerelem jegyében. Kiröhög a világ...

2020. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem kérhetne, nekem tilos a Fosbúk, Insta, meg hasonlók.
2020. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
A Facebook szabályzatába is ütközik.
2020. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!