Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érdemes kezelni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes kezelni, ha a lánynak gyors a tempó, és bizonytalan, illetve múltkori kapcsolata óta nagyon bizalmatlan?

Figyelt kérdés

mióta ezt jelezte, feltűnően passzívabb lett, kérdésem, hogy én ezt hogy kezeljem. Felteszem a korabbi, intenzivebb "nyomulas" most mar meg jobban eltaszitana. Erdemes lenne egy hosszabb szunetet tartani a kimmunikacioban? esetleg max. naponta/néhány naponta irni h lassa h érdeklődöm, vagy a kitartó érdeklődes el tudja erni a célját?


persze elképzelhető hogy ez egy ovatos jelzés h szívódjak fel, de nekem fontos ő, es hatha tenyleg csak bizonytalan...


szóval a kérdésem, hogy milyen hozzaallassal tudom maximálni a jelenlegi 0,1%os eselyem



2020. máj. 3. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy! Ha szünetet tartasz, akkor az tény, hogy elkezd rajta gondolkozni, hogy mi lehet a baj, de ebben az esetben nagyon hamar arra a következtetésre fog jutni, hogy te csak szexet akartál és mivel nem adata meg, hanyagolod.

Az írásod alapján elég erős kételyeim vannak, hogy te vagy-e a megfelelő egy korábbi kapcsolat miatt sérült nő számára.


Bizalomra, türelemre és szeretetre vágyik. Érezni akarja, hogy személyiségét szereted, meg akarod ismerni, komolyan gondolod a dolgot és nem csak a teste és szex motivál.

2020. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
ha felszedsz egy külsőre tőle jobb csajt.
2020. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem meg a csajnak egyszerűen csak nem tetszik a pasas.

Ha falu legmenőbb fickója nyomulna rá erősen, azzal biztos nem lenne semmi baja, azt nem kérné lassításra.

2020. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is tetszik neki, hogy udvarolsz, de nem téged keres. Ha nem talál nálad jobbat, akkor meghúzhatod párszor. Ha ennek van értelme számodra...

Szóval folytasd csak szép lassan, de már vedd figyelembe ezt is. Más a cél, mások lesznek az eszközök. Kicsi „meg kell venned” őt. Vagy inkább megnyerned. Ha valahogy eljutsz a találkozóig, akkor ott eldőlhet minden.

2020. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát akkor megjegyzem zarojelben hogy talalkoztunk már, es nekem nagyon bejött. Nagyin. aztan sokat beszélgettünk, es mikor kicsit komolyabbra vettem a figurat, leallitott. azóta van ez a jelenlegi nagy semmi
2020. máj. 3. 18:15
 6/8 A kérdező kommentje:
ezt most igy végiggondolva elég offos szaga van. a kutyafáját
2020. máj. 3. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:

igen. aaz. de amíg nem talál nálad jobbat, addig van esélyed közeledni.

Találkozót kell elérni. ennyi 🙂

2020. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te és ő?
2020. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!