Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a chateléshez "tehetségtele...

Ha a chateléshez "tehetségtelen vagyok", a facebookhoz meg bizalmatlan, akkor milyen online felületen érdemes levelezőpartner után kutatnom?

Figyelt kérdés
Olvastam hasonló kérdéseket,ahol az anotalkot ajánlották, mint jó, anonim felületet, de 6 próbálkozásból 6 kudarcba fulladt - innen tudom azt is, hogy a chatet nem nekem találták ki.

2019. szept. 10. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért fulladt kudarcba?

Milyen jellegű levelezőpartnerre gondolsz?

2019. szept. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyrészt kifejtősebb típus vagyok, pár szavas beszélgetés nem az én stílusom annyira. Másrészről meg eddig csak perverz ajánlatokkal traktáltak az első köszönés után.


Egy bármilyen nemű, korú barátra, aki szintén nyitott a tartalmasabb beszélgetésekre.

2019. szept. 10. 02:17
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Hallod, velem is ugyan ez a helyzet, tegnap este először anotalkra mentem fel, az első lány a végén leírta hogy igazából pali, és megunta a várakozást a lányokra, így inkább trollkodik, mondjuk jót nevettem rajta, vicces dolgokat írt :D.A második beszélgetés az jó volt, de a végén leírta a csajszi hogy:"elvettem az eszed", és lelépett:D. Hagytam is az anotalkot, Google alapján regiztem egy másik random chat oldalra, hát az első akire ráírtam, közölte velem:ha normális emberekkel akarok beszélgetni, rossz helyen járok. Már vártam is, hogy beismerje neki mi a devianciája, de lelépett:DDDD De legalább ez a az egész cirkusz elvette az unalmas óráimat :D. Amúgy velem beszélgethetsz, mert azért elég magányos vagyok.
2019. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap én már annyira besokalltam, hogy a köszönés után egy Hannibal Lecter idézettel indítottam - inkább lépjenek ki a problémás emberek rögtön, minthogy jöjjön a "na, mutass egy képet erről meg amarról" típusú perverziós kör. Volt, akinél utána jó beszélgetés lett belőle. :D
2019. szept. 10. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A koncepció nagyon jó, de a felhasználók 99%-a lehúzza :/. Mindenki troll vagy rosszabb, mikor megkérdezi, "neked van gyilkos 24cm-ed", és lelép xD :DDD
2019. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg jó lehetne, hogyha be lehetne állítani azt is szűrésre, hogy mi a chat célja: beszélgetés / barátkaresés / párkeresés / +18-as keresés.
2019. szept. 10. 16:12
 7/7 anonim válasza:

nekem irhatsz, ha gondolod.

/20/

2019. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!