Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet értelme úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet értelme úgy, hogy fizikailag nem vonzódok hozzá?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, akinek a személyisége, gondolkodása, humora, véleményei, stílusa, világnézete, és értékrendje is rendkívüli módon tetszik,azonban fizikailag egyáltalán nem találom őt vonzónak, annak ellenére, hogy teljesen elveszi az eszem ha a társaságában vagyok, vagy csak beszélek vele.


Működhet úgy egy kapcsolat, hogy a másik testéhez nem, csak a lelkéhez/ személyiségéhez vonzódik az ember?Van valakinek tapasztalata ilyen kapcsolattal?


Nem szeretnék szórakozni vele,mert tényleg fantasztikus ember, és hajlok arra, hogy belevágnak, viszont nem tudom, hogy milyen hatással lenne az említett szituáció vajon a kapcsolatra?


2020. ápr. 22. 06:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam akkor volt ilyen, amikor online kapcsolat volt inkább, és egy képzeld pasiba zúgtam bele, amit élőben a sràc csak nyomokban tartalmazott. Vicces volt élőben is, de sok nem tetsző mozdulatot, gesztust fedeztem fel benne, ami a netes álompasiban nem volt, továbbá cseten válogathatott, mit mondjon, élőben meg olyan dolgokat is mondott, amik taszítottak.


Sokat cseteltek?

2020. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%

Egy kérdés: lehetséges, hogy azért nem vonzódsz hozzá, mert ilyen fizikai téren túl magasak az elvárásaid? Ergó arra vágysz, hogy Mr. Tökéletes legyen a partnered? Vagy konkrétan zavaróan visszataszítónak ítéled a pasi külsejét?


Nem biztos, hogy hasonló esetrōl van szó, de velem történt úgy, hogy belezúgtam egy férfiba.. elōször a személyisége fogott meg, a kinézete is jó volt, viszont valamiért nem voltam elragadtatva, nem volt az ideálom, emiatt off-oltam, mert nem akartam átverni..De idōvel ráébredtem arra, hogy tévedtem, az érzéseim is megváltoztak iránta..

észrevettem a szépet benne, elōtte mondhatni talán irreális ideálokat hajszoltam, volt egy álomszerū elképzelésem a szerelemrōl, aminek senki sem felelt meg, majd leszálltam a földre és észrevettem azt, hogy mit hagyok ki azzal, ha így álomvilágban élek.

2020. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Nekem fiatalon a kicsit lányos külsejű, intellektuel művész fiúk tetszettek, s így is voltam mindig nagyon szerelmes. Aztán megismertem a férjem, aki egyáltalán nem ronda, csak mindezek ellentéte. Fél évig csak leveleztünk, aztán csak "barátok" voltunk, mert én nem tudtam eldönteni, mit akarok tőle vagy akarok-e egyáltalán bármit éppen bárkitől vagy jól járhat-e velem egyáltalán bárki és hasonlók... aztán jöttem rá (persze akkor, amikor egy-két hétre elutazott), hogy mi a francnak bonyolítom, hisz már egészen rászoktam, hiányzik a társasága és ha velem van, sokkal szebb minden. És utána kezdtem vonzódni hozzá fizikailag is. De ma is csodálkozom, hogy addig kitartott és nem küldött a búsba a nyavalygásommal :)
2020. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ertelme es nem mukodne sokaig.

Hany evesek vagytok? Csak az tetszik, hogy valakivel megtalaltad a kozos hangot, ne keverd ide a kapcsolatot csak emiatt.

Jo baratsag lehet, de ennyi. Ne legyel vele se "szemet".

2020. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, valahogy ezt sejtettem én is sajnos. A felmerülő kérdésekre pedig:



Nem hinném, hogy magas elvárásaim lennének, az eddigi kapcsolataimban sem voltak a férfiak kifejezetten jóképűek, de valami apróság mindegyikükben megfogott, vagy vonzott. Nála egyszerűen semmi ilyesmiről nincs szó.


Ő 32, én 28. Volt már olyan akivel nagyon egyeztünk, de ennyire soha.


Nem online ismeretség, természetesen a személyes kontakt a helyzet miatt háttérbe szorul ( így is összefutunk néha munkából adódóan, de nem kolléga, tehát ez nem bonyolít semmit), viszont így sem chaten tartjuk a kapcsolatot, hanem mai 5-6 órán át telefonon. Úgyhogy nem hiszem hogy képzelt képet kérhetnék, ezeket sokszor végig jártam már.


Minden esetre köszönöm a tapasztalatokat mindenkinek, nem fogok szórakozni vele, ha nincs sok esély arra, hogy ez változzon.

2020. ápr. 22. 14:07
 16/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!