Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet értelme úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet értelme úgy, hogy fizikailag nem vonzódok hozzá?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, akinek a személyisége, gondolkodása, humora, véleményei, stílusa, világnézete, és értékrendje is rendkívüli módon tetszik,azonban fizikailag egyáltalán nem találom őt vonzónak, annak ellenére, hogy teljesen elveszi az eszem ha a társaságában vagyok, vagy csak beszélek vele.


Működhet úgy egy kapcsolat, hogy a másik testéhez nem, csak a lelkéhez/ személyiségéhez vonzódik az ember?Van valakinek tapasztalata ilyen kapcsolattal?


Nem szeretnék szórakozni vele,mert tényleg fantasztikus ember, és hajlok arra, hogy belevágnak, viszont nem tudom, hogy milyen hatással lenne az említett szituáció vajon a kapcsolatra?


2020. ápr. 22. 06:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudja elvenni az eszed ha nem vonzódsz hozzá❓

Én ezt nem tudom különválasztani a vonzalomtól.

2020. ápr. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem sem vilagos. Mi az, hogy elveszi az eszed, de nem vonzódsz hozzá? Amúgy szerintem a csóknal ki fog derulni.
2020. ápr. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek biztos. Nekem kizárt dolog.
2020. ápr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen akkor szokott lenni, amikor valaki teljesen mást képzeltél el zsánerednek, vagy fizikai adottságokban jobbnak tartod magad nála. Szóval nekem gyanús, hogy pont az elveid, az eszed hátráltat, mert ha amikor vele vagy, azt "elveszi", akkor megvan az a kémia.
2020. ápr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Ha igaz, amit írsz, akkor szerintem egy próbát érdemes tenni.

Ha a csók megtörtént, szerintem is tisztábban lehet már látni, mert van úgy, hogy a másik nem kifejezetten szép, mégis megvan a "kémia". (És van ilyen fordítva is.)

2020. ápr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én el sem tudnám képzelni így. Jön majd egy olyan, akinek a személyisėge ugyanígy elvarázsol, és mellé még a kinézete, kiállása is teljesen elveszi az eszedet. Ő lesz az igazi.
2020. ápr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Mivel nő vagy, minden azon múlik, hogy külsőre tetszik-e neked a férfi. Anélkül nem fogsz beleszeretni.
2020. ápr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Azt,hogy elveszi az eszem, úgy értem, hogy rengeteget gondolok rá, állandóan mosolygok miatta, várom, stb... Imádok vele lenni, repül az idő, nagyon jól érzem magam, mint egy elvarázsolt tinilány de..


De egyáltalán nem vágyok arra, hogy megcsókoljon, hogy hozzám érjen,nem hiányolom az érintését akár közel van, akár távolabb,nem is engedtem közel épp emiatt eddig még, tehát ilyen értelemben nincs "kémia",nem akarok idióta pcsa lenni és hitegetni, ha ennek így nem lehet jövője, viszont ilyen helyzetben még sosem voltam, és személyiségét tekintve ennyire "passzoló" emberrel sosem találkoztam még..


Tudom, hogy kicsit félreérthetően fogalmaztam ezzel, hogy elveszi az eszem, de nehéz jó szót találnom amivel ezt elkülöníthetném.

2020. ápr. 22. 08:21
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így sajnos nem az igazi, szerintem.

Nemrégen megismertem egy fantasztikus férfit. Első pillanattól megvolt a kémia. Érdekes, hogy nem az a klasszikusan jóképű férfi aki mindenkinek tetszik, inkább megosztó, különleges. Nekem már a megismerkedésünk pillanatában nagyon megtetszett, és valami eszméletlenül vonzott. Az előző barátomnál, aki klasszikusan jóképű volt, nem éreztem ilyet. Mikor először megcsókolt, beleborzongtam. Az érintéseibe is. A személyiségén kívül a külseje, egész kisugárzása, a teste, a szemei, érintése, mindene magával ragadott. Ezt át kell élni, leírni nehéz. Kívánom neked is, hogy megtaláld azt, akinek vágysz az érintésére és beleborzongsz a csókjába, egyetlen simításába.

2020. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme. Ez max. baráti kapcsolat lehet.
2020. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!