Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha van egy Fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qwertzuiop1234 kérdése:

Szerintetek ha van egy Fiú akivel nagyon jól kijövök órákig tudunk beszelgetni imadom a lelket ahogy gondolkodik imadok vele lenni viszont fizikailag nem vonzodom ugy hozza kesobb ez valtozhat?

Figyelt kérdés
fekudtunk mar le de valahogy nem volt az igazi nem volt rossz de hianyzott az az igazi szenvedely .. nem tudom mit tegyek mert elvesziteni se akarom mert szeretem csak valahogy nem vagyom vele a szexre ..

2020. márc. 14. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Biztosan a fizikai vonzalom hiánya okozza ezt? Nem lehet, hogy csak gyengén teljesített? Ez utóbbin lehet sokat javítani.
2020. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem fog változni. Nem őt szereted, hanem azt, hogy foglalkozik veled. Az ösztönök és a fizikai vonzalom miatt majd úgyis ahhoz mész, aki külsőre fog bejönni.
2020. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem 20 éve egy ilyen férfi a férjem, akivel így kezdődött. Csak mint ember, haver kedveltem, de úgy nagyon. Első pillanattól kezdve rengeteget tudtunk beszélgetni, pedig én ritkán találom meg a közös hangot ilyen könnyen. Annyi különbséggel. hogy a szexben nem volt gond. Valszeg mert megvártuk a megfelelő időt.
2020. márc. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kéne erőltetni, szépen talál mindenki magához illőt. Hány évesek vagytok? Mitől félsz, lemaradsz az életről, vagy mi?
2020. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

En 25 vagyok a fiu 26

Nem felek hogy lemaradok de volt mar par kapcsolatom nem sok mert elegge nehezen nyitok masok fele sok serelmem volt a legelso kapcsolatom elegge mergezo volt amit akkor nem lattam es ez kihatassal volt a tovabbi kapcsolataimra sose tudtam megbizni vagy oszinten onmagam lenni viszont vele mas mellette ugy erzem tenyleg onmagam lehetek es ugy szeret ahogy vagyok es van vonzalom de igen lehet hogy az a baj h nem teljesitett tul jol az agyban mert azota van ez benne hogy nem “kivanom” de akkor erol hogy beszelhetnek vele ? Nem akarom megbantani es egy ferfinel egy ilyen dolog jo kommunikacio ide vagy oda ... elegge kritikus tema viszont tenyleg soha elotte meg nem talalkoztam olyan emeberrel akivel ilyen jol megertettuk volna egymast es ezt nem akarnam edobni vagy szerintetek ? Kicsit ossze vagyok zavarodva lehet h valojaban nem is szeretem csak mint baratot ? Nem tudom tenyleg nagyon kusza ez ilyen meg nem volt h minden jo lett volna kiveve a szex ... altalaban az volt h minden rossz volt kiveve a szex .... es tudom h a jo szex az nagyon fontos mert tenyleg ossze tud tartani ket embert viszont mindig olyan ferfiak voltak az eletembe akikkel nagyon kulombozoek voltunk a kommunikacio 0 erzelmi inteligenci 0 es annyival jobb most hogy vele jol erzem magam ... csak az agyban laposak a dolgok

2020. márc. 15. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!