Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesek vagytok és megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesek vagytok és megtaláltátok-e már a párotokat? Mióta vagytok együtt? Akinek nincs párja mióta van egyedül?

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 10:52
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
54 éves nő vagyok. 2 éve találtam meg, aki hozzám való. Előtte 2 évig nem volt senkim.
2020. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
22 (és fél) éves vagyok, és igen, megtaláltam. 22 évig voltam előtte egyedül, de Rá nagyon megérte "várni". Két hét múlva lesz fél éve, hogy először találkoztunk, innentől számítjuk az együttlétünket is, annyira egyértelmű volt ott és akkor mindkettőnknek, hogy belőlünk egy pár lesz.
2020. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én 53 éves vagyok de már régóta egyedül vagyok kb: 12 éve.
2020. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!