Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesek vagytok és megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesek vagytok és megtaláltátok-e már a párotokat? Mióta vagytok együtt? Akinek nincs párja mióta van egyedül?

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 10:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Lassan 5 éve. És mivel eléggé bennem van a felelősségtudat ilyen téren, ezért sosem fogom megtenni azt, hogy belerángassak valakit a romos életembe, még akkor sem, ha amúgy lenne kit. Márpedig lenne, ha keresnék, az itteni népítélettel szemben a való életben egyáltalán nincs szörnyű jellemem, a külsőm már persze bajosabb, de nem áthidalhatatlan módon.


Jöhet a lepontozás ideje :)

2020. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
78%
31, nem, mindig is egyedül voltam.
2020. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
74%
27 éves nő vagyok és két éve vagyok együtt a párommal.
2020. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
93%
32 éves férfi, 7 éve egyedül.
2020. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
79%
31 éves nő vagyok, 3 éve találtam meg az igazit, juniusban lesz az esküvőnk.
2020. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
74%
#15: várjál még azzal az esküvővel júniusban. Egy kis korona még megbaxhatja. 😥
2020. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
70%

Soha nem volt nőm :"(

28 F

2020. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
82%
32 éves leszek (nő), megtaláltam, 10 éve vagyunk együtt, 6 éve házasok.
2020. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
26%

30 vagyok, nincs párom már vagy 5 éve.


Korábban kondiztam, sportosabb voltam, plusz egy ideig elfogadható volt a "csóró egyetemista" élet mások számára is.


Sajnos volt egy időszakom amikor nagyon elhagytam magam, ápolatlan voltam, erősen meghíztam 90+ kiló ami nálam már láthatóan sok volt, mellette tunya voltam.


Mellette se lakásom, se autóm, se pénzem nem volt, diákhitelt törlesztettem, szóval amellett hogy alapból ronda és elhanyagolt voltam, még egzisztenciám is nulla.


Nem is erőltettem az ismerkedést, néha ha jött a lehetőség akkor is pofára esés volt és maradtam inkább egyedül, idővel meg is szoktam, hogy nem rám vágynak a nők és berendezkedtem az "egyedüllétre".


Bár pesszimistának tűnhetek, de tisztában vagyok vele, hogy több negatív, vagy egyenesen taszító tulajdonságom van, akár viselkedés, akár külső terén mindenez mellett kevés igazán pozitív tulajdonságom meg alapvetően amolyan "egyszerű" ember vagyok, így semmi nem kompenzálja a hibáimat.

2020. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Nem, 3 éve nincs senkim.
2020. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!