Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjek beszélgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek beszélgetést egy buszon egy lánnyal, akivel intenzív szemkontaktusom volt?

Figyelt kérdés

Halló, van egy lány a buszon, akit minden reggel láttam ugyanazon a buszon, valószínűleg az utolsó éveiben jár általános iskolában vagy idősebben. Először volt egy intenzív szemkontaktus, hogy hatással volt rám néhány nap után, és szerettem volna beszélni vele két hónapig, de nem tudtam, mert én is aggódik, ha ő osztja az érzéseimet, és nem tudom, hogyan kell kezdeni egy ilyen zsúfolt helyen És még fiatal, attól tartok, elterelem a figyelmét. Csináltam neki egy levelet, és tartotta a zsebemben, és még mindig nem tudta megmondani, ha ő volt bennem, vagy sem ő nem vesz a reggeli busz azokban a napokban . Csalódott vagyok, de láttam, hogy néhányszor a különböző buszútvonalakon különböző időpontokban, és úgy éreztem, hogy képes volt felismerni engem. Még mindig nem tudtam csinálni valamit, és minden alkalommal, amikor látom a gyönyörű arcát teszi a napom.


( bocsánat, ez volt írva fordítás )


2020. márc. 6. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem a tini kapcsolatokba kellett volna tenni?
2020. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, elfelejtettem hozzátenni, hogy én vagyok 21 és egyetemre jár
2020. márc. 6. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

őőőő :O

Hu.

2020. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ömm...mivan?
2020. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hellmano ***** válasza:
100%
21 évesen nem általános iskolások után kellene leselkedned. Szerintem...
2020. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Lehet középsulis is a lány, nem lehet tudni, sokan fiatalabbnak néznek ki a koruknál.
2020. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen mit akarsz egy általános iskolastol?

Beteg vagy?

2020. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Odamész hozzá és megszólítod.
2020. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ez az, amit azt hiszem, először is ő nem úgy néz ki, mint egy általános iskolai diák már említettem elemi, mert úgy tűnhet, 16 vagy idősebb, de mindkét esetben ő még mindig egy tinédzser .
2020. márc. 7. 02:10
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért említem az általános iskolát, mert tudtam, hogy Magyarországnak nincs középiskolája, amit közvetlenül általános iskolából középiskolába kell menned.
2020. márc. 7. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!