Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem. Mennyi ido utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem. Mennyi ido utan gyengul ez az intenziv erzes?

Figyelt kérdés
Sosem ereztem ennyire intenziv szerelmet meg. Erzesek ezrei kavarognak bennem egyszerre es nem tudom kezelni. Minden alkalommal amikor vele vagyok csak egyre erosebb pedig mar 1 eve tart. Mikor enyhul ez az egesz?

2017. aug. 11. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban vagytok vagy amolyan plátói szerelemről van szó?
2017. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Haat, felig kapcsolatban felig alakuloban.. Azt hiszem igy a legkonkretabb. :D
2017. aug. 11. 23:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
8 éve vagyok a férjemmel és még mindig libabőrös leszek annyitól, hogy amikor hazaér a munkából, ad egy puszit. :) Ha jól választasz, nem törvényszerű, hogy elmúljon az érzés, sőt... :)
2017. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinel mas.

De ezt nem ertem. 1 eve csak alakultok? O is biztos igy gondolja, vagy miert nem lett kapcsolat belole? Hany evesek vagytok?

Lehet csak azert ilyen, mert nem vagytok ugy egyutt es ilyenkor nem ugy latja az ember a masikat. Sok helyen ez egy ido utan elmulik/atalakul, amikor mar egyutt elnek stb.

2017. aug. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez egy kicsit bonyolult, a lenyeg hogy eleg instabil a lelkiallapota es szeretnem ha eloszor rendbe hozna magat.

En 27 vagyok O 30 :)


Koszonom a valaszokat, mentek a zold kezek:)

2017. aug. 12. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!