Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti hogyan élitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogyan élitek meg a szerelmet már nem tiniként? Hasonlóan éreztek, mint akkor, vagy kevésbé intenzív?

Figyelt kérdés
Más most, mint régen? Van, hogy inkább racionális gondolkodás után (pl. a nőnek legyen munkája, megélhetése, autója, lakása) gondoljátok csak, hogy tudnátok őt szeretni? Miből szűrhető le, hogy szerelmesek vagytok?
2017. aug. 23. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A felsoroltaknak, mi köze a szerelemhez? Inkább, egy átgondolt üzletnek tűnik.
2017. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a tini szerelem más, mint a felnőtt.

Nem érdekel mi mindene van avagy nincs a nőnek.

Ha másképp dobban a szív vagy többet már tudom.

2017. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A gimis és az egyetemi 2 nagy szerelmem után egészen 33 éves koromig nem voltam szerelmes. Komolyan azt hittem, hogy az az idő már elmúlt, nem tombolnak bennem a hormonok, nincsenek nagy érzelmi drámák.

Pedig voltak párkapcsolataim és őszintén szerettem őket, ki is mutattam a szeretetemet, sohasem csaltam meg egyik barátnőmet sem, de azok mind "komolyabbak" voltak.


Aztán 33 évesen eltalált Ámor nyila és ugyan olyan kis h.u.lye voltam, mint tini koromban, ugyan azt éreztem, egészen hihetetlen volt.

Szóval ezek után nem mondanám a szerelem az valami racionális gondolkodás után alakulna ki.

2017. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs, egy "hogy" kimaradt.


Szóval ezek után nem mondanám, HOGY a szerelem az valami racionális gondolkodás után alakulna ki.

2017. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más. Tiniként a külsőbe szerelmes az ember, felnőttként a külsőbe és belsőbe egyaránt.
2017. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam szerelmes, 25 évesen.
2017. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Soha nem leszek olyan naív mint 17 évesen voltam, szóval egész máshogyan éltem meg. Nem tudok annyira elfogulatlan lenni mint akkor voltam és ez nagyon hiányzik.....

39F

2017. aug. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamaszként, egyetemistaként, és a harmincas éveimben, hasonlóan éltem meg, mint most 40 felett.
2017. aug. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!