Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy találjam meg az egyensúly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg az egyensúlyt az ideálom és az elérhető nők között? (Még nem volt senkim)

Figyelt kérdés
Remélem érthető amit kérdezni szeretnék
2020. márc. 1. 12:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én mindig nagyon erőssen kerestem a hozzám leginkább illő párt, de ebből az lett , hogy nem lett senkim mert csak a fejembe szálltam el. Hogyan tudnék találni valakit akivel valóban tudnék egy kapcsolatot kialakítani ,de közben minnél kevésbé árulom el magam?
2020. márc. 1. 12:12
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy az amit lterveztél, akkor vagy egyedül maradsz örökre vagy az évek során, majd egyre lejjebb adod és akkor meg csak lesz valaki. Nem mindenki teheti meg, hogy válogasson össze-vissza ezek szerint te nem vagy az a kategória, ha még senkid nem volt, akkor meg főleg, hogy válogass. El kell fogadnod, hogy az álom pár neked nem létezik, hanem majd lesz valaki, akit vagy elfogadsz úgy, ahogy van vagy azt is elutasítod és akkor marad az álom meg a magányos lét.
2020. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igyekszem lejjebb adni az igényeim csak tudod nehezemre esik reálisan látnom magam.
2020. márc. 1. 12:26
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

ha olyannal jössz össze aki csak "legyen már valaki" kategória, azzal nem fogsz sokra menni, semmi értelme nincs.


Inkább élek le egy egész életet egyedül, minthogy megalkudjak és olyannal legyek aki számomra nem szimpatikus.

2020. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Miert keresel olyan gorcsosen? Az erolkodes sose jo.

Egyebkent meg kezdetnek feladhatnad ezt az "elerheto nok" felfogast. Hihetetlenul degradalo!


Amugy kerdes, ki az idealod? Az idealod szerinted akarna jarni veled?

2020. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Gondolod, hogy hátra kéne dőlnöm kicsit?

Ok elfelejtem az elérhető nők kifejezést.

Volt egy lány aki régebben mintha megbűvölt volna a tekintetével imádtam ez 6 éve volt azóta is őrzöm ezt a lányt a szívemben vagy a fejemben nem tudom.

Tudom, hogy túlkéne lépnem rajta de még mindig ad valamit ez a szerelem, sajnos egy amatőr voltam és nem csaptam le rá amikor tudtam.

2020. márc. 1. 13:05
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
En csak azt mondom, hogy az a ferfi aki elvezi az eletet, es nem veszi komolyan onmagat, nem agyal allandoan, az sokkal vonzobb, mint akin erzem a ketsegbeesest.
2020. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi akkor megpróbálom elengedni
2020. márc. 1. 13:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Hat tapasztalaton is mulik, azt nem irtad hany eves vagy. Sokan a sokadik kapcsolatban jonnek ra mire vagynak mert finomodik az onismeretuk es rajonnek h mire nem. En ugy erzem h eddig minden kapcsolatomban fejlodtem es egyre jobban valasztok.
2020. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
27 leszek mindjárt
2020. márc. 1. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!