Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet egy nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy nagyon szép lányhoz közeledni?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt, aki szépségversenyekre jár, állandoan körbeugrálják a férfiak. Amikor beszélgettem vele, elmondta, hogy utálja, hogy állandoan mindenki rászáll, a teste miatt. Ez csak egy sima barátias társalgás része volt a konditeremben. Hogyan lehetne úgy közeledni hozzá, hogy ne higgye, hogy nekem is kizárólag a teste miatt kellene. Nyilván az az első ami miatt megtetszik valaki az a külső, így nekem is, de a beszélgetés alapján szimpatikusnak és értelmesnek tűnt, és nagyonis kaphatónak tűnt, nem elérhetetlen. Szóval egyenlöre a kevls alapján amit tudok róla belülről is vonzó. Viszont fogalmam sincs, hogy kerüljek hozzá közel, hogy ne gondoljon rosszra, meg van-e egyáltalán értelme nála próbálkoznom, mert engem is idegesít, hogy állandoan körbeugrálja mindenki.

#lány #szép #szépségverseny elérhető
2017. aug. 1. 20:52
1 2
 1/12 Bad G-Sus ***** válasza:
hívd el valahova ?!?!?
2017. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Minimál módon közeledj. Ne legyél se tolakodó, se túl visszafogott. Laza beszélgetésekbe menj bele, és még véletlenül se próbáld a randi célú dolgokra terelni a dolgot.


Ilyen formán jobban megismerheted, és úgy is látszani fog, ha akarna tőled valamit.


Tudom ezt így leírni nagyon könnyű, de más megoldás nincs.

2017. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Leírok két dolgot csak hogy ne csalódj nagyon majd a későbbiekben:

1) Akármit is mond, jól esik neki hogy körülrajongják, élvezi hogy mindenki megbámulja a testét. Ha az emberek csak tíz percig keresztül néznének rajta már ki lenne akadva.

2) El fog hagyni hamar ha már nem leszel neki elég izgalmas. Az ilyen csajok elég ingerfüggők, szóval ha egy pillanatra ezt nem tudod megadni már le is lépett.

2017. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még csak egy tejfölösszájú 21 éves lányka vagyok szerény élettapasztalattal, de úgy vélem, hogy aki szépségversenyeken szerepel, annak bizony az az oka, hogy a hiúságát legyezgeti. Most gondolj bele. Egy szépségversenyen a testedet, megjelenésedet zsűrizik. Tetőtől talpig felmérnek. Azután kijelentened, hogy gyűlölöd, hogy a tested alapján értékelnek, eléggé groteszk. Szerintem ez a lány, csak pontosan tudja, hogy ezzel a kis aprócska manipulációval tudja tisztára mosni magát és hamis belső értékeket kreál. Szerintem. Én a helyedben óvatosan bánnék vele, nehogy a színészi képességei felülmúlják a makulátlan lelkét. Próbáld jobban megismerni emberileg, nehogy pofára ess.
2017. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is 21 éves vagyok, lány pedig 20. Ezért is írtam, hogy nem tudom érdemes-e nála próbálkoznom. Vagy nagyon jól megjátssza magát, vagy igazat mond. Több helyről is kaptam tippet, hogy hívjam el valahova. Élek ezzel a tippel, legközelebb találkozok vele konditeremben, valószínüleg holnap, el is hívom valahova, aztán majd kiderül...Nincs mit vesztenem.
2017. aug. 1. 22:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Olyan módszer kell, amivel garantált a siker, Kérdező?


Nos, akkor pénzzel. Sok pénzzel. Sok-sok pénzzel és pindurkát még annál is többel.

2017. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed vagy sok energiát feccelsz a kinézetedbe,esetleg sanszos,de a legtöbb szépségversenyes csaj minden,csak nem jámbor és szerény.Legtöbbjüktől meg rosszul vagyok,ha megszólal.Mégis mi fogott meg abban a csajban,áruld már el!

Érdekes:bezzeg ha egy átlagos alkatú-közel sem duci-,átlagos arcú,nem sportoló csaj verné a nyálát egy Crossfites Alejandróra,hogy azzal akar összejönni,úgy szidnátok,mint a bokrot.GYK,én így szeretlek!!!

2017. aug. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a visszafogottabb viselkedése fogott meg. Beszélgettem vele, és nem a beképzeltség volt amit éreztem rajta, hanem mintha szomorú és csalódott lett volna. Éns nyiéván a külső is ami megfogott engem is. De amúgy nem jött össze a dolog, koptatott :) Nem fogadta el az elhívásomat. Majd mással legközelebb.
2017. aug. 3. 01:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hallgattál rám , én mondtam, hogy egyelőre ne támadd le :D. Erre meg így jártál ugye.
2017. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nos, leírtam a módszert, amivel lehetett volna esélyed. Nem éltél vele.


Better luck next time!

2017. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!