Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha túl szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha túl szép vagyok és a férfiak nem mernek felém közeledni?

Figyelt kérdés
Lehet ez nagyon beképzeltnek tűnik, pedig nem vagyok az. Tudom magamról, h szép vagyok, jó az alakom és van ízlésem. Sokan megnéznem, de érzem, h nem mernek közeledni...És én sem merek kezdeményezni, mert amúgy egy viszonylag nehezen ismerkedő ember vagyok. Persze ha valaki kedvesen viszonyul hozzám jól fogadom és nagyon örülök neki. Hogy jelezzem a ffiak számára, h "szabad préda" vagyok?
2012. jún. 12. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Írj nekem PM-et xd.
2012. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mond a címet és emgyek.... :P
2012. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 WhiteLabel ***** válasza:
meg nekem is képpel.
2012. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Viselkedj kihívóan.
2012. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Láttam minap egy lányt akinek a pólóján volt egy "single" felirat. Talán nálad is működne.
2012. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ajj, nem küldök senkinek semmilyen képet. Amúgy 20 éves vagyok.
2012. jún. 12. 17:41
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdeményezel egyedül fogsz meghalni.
2012. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

a kisugrázásán érezni a lánynak ha egyedülálló, sztem. a tiedén vhogy nem érezni?

vagy kicsit stresszes vagy? mert ezzel is járhat kicsit negatív kisugárzás, ami taszítja az embereket.

de azért beszélgetni, stb. szoktál másokkal?

ha pl. mosolyogsz, ilyesmi, lehet megérzik rajtad is.

2012. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

Én is szép vagyok (nem beképzeltségből), de nekem sosem voltak ilyen gondjaim...

Szóval nem tudok válaszolni a kérdésedre.

2012. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!