Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha túl szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha túl szép vagyok és a férfiak nem mernek felém közeledni?

Figyelt kérdés
Lehet ez nagyon beképzeltnek tűnik, pedig nem vagyok az. Tudom magamról, h szép vagyok, jó az alakom és van ízlésem. Sokan megnéznem, de érzem, h nem mernek közeledni...És én sem merek kezdeményezni, mert amúgy egy viszonylag nehezen ismerkedő ember vagyok. Persze ha valaki kedvesen viszonyul hozzám jól fogadom és nagyon örülök neki. Hogy jelezzem a ffiak számára, h "szabad préda" vagyok?
2012. jún. 12. 17:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

bár több ilyen aranyos lány lenne a Földön! ^______^

Úgy jelezd hogy megöleled, vagy utalásokat teszel hogy bejössz neki: (pl: egy lány most küldött egy jelet hogy biztos azért mentem el arra a csoportos találkozóra, hogy Őt megismerjem :D)

f18

2012. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mernek ok kozeledni, csak te tul valogatos vagy, nemde? Amugy ha egy csaj jol nez ki mar eleve mindenki azt kepzeli rola, hogy belul romlott es bekepzelt. Persze vannak kivetelek, de alatalaban a szep lanyok vissza elnek az adottsagaikkal s ez meg 1 ok, hogy nem mennek oda hozzad a normalis sracok, mert ok ugye altalaban ezeket mind vegig gondoljak...
2012. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát nem olyan bonyolult ez. Kinézel egy pasit aki tetszik, aztán odamész hozzá és azt mondod: "Nem lenne kedved megdugni engem?"

Ha olyan jól nézel ki mint amilyennek hiszed magad akkor 10-ből 10 igent mond.

2012. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Johnny B. Goode ***** válasza:

Én egyenesen gyönyörű vagyok, szerintem összeillenénk... :)

Mit szólsz? ;)

2012. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 ASOT ***** válasza:

mindentől eltekintve mondjuk most azt h tényleg nagyon szexy kiscsaj vagy.

és ha így van akkor ez a baj


Túl szexy vagy ezért sok pasi azt gondolja, hogy esélye se lenne nálad...és más meg egyenlőre még nem próbálkozott.


ergo, 2 lehetőséged van:

- vagy vársz amíg egy olyan pasi jön aki mer kezdeményezni és/vagy nem félénk

- vagy szépen felkelsz bátor leszel és ha nem akarsz hetekig hónapokig vagy lehet h évekig várni akkor kezdeményezel TE!

2012. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem lehet értelmes tanácsot adni. Ami az egyiknek bombanő, arra más rá sem néz.
2012. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

9. voltam. sztem személyesen kéne ismerni téged h lehessen erre válaszolni. személyes ismerőseidet nem kérdezted még?

talán (nem biztos) h egy kép segítene. akiben megbízol itt, annak küldhetsz képet, hátha tud mondani vmit.

téged jobb lenne ismerni, mondom. írod nehezen ismerkedő vagy. szóval ha közvetlenebb lennél az emberekkel, valószínű ők is azok lennének feléd, de ha jobban ismerném a személyiséged, ezt biztosabban tudnám mondani.

2012. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus pasi betegség bár rám nem vonatkozik a lényeg hogy félnek leszólítani mert ahogy írtad nagyon szép vagy és ezért elszáll az önbizalmuk mert félnek a visszautasítástól, én még mindig annak a híve vagyok hogy a pasi kezdeményezzen de hát végülis 1 próbát megér ha úgy érzed.
2012. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!