Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Hozzam nem tud feljönni a ferfi , akivel alakul a kapcsolatom , pedig azt szeretné ,de nekem a lakásom nem alkalmas pasik fogadására , egy kihúzhatós szoffán alszom , amelyik nem birna el egy szaz kiló köruli pasit , és felújitásra is szorul a lakás .

Hozzá nem lehet menni , más okokból , ( más városban lakik es komplikalt ) a hotel , egy másik lehetöseg , ami itt kulföldön drága . És ö nem szereti dobigálni a pénzt , tudom ha hotelt ajánlok , az nem fog megfelelni .

A lakásom nem tudom bevállalni , mert szerintem ciki , és lenézne utána , nem tudnák feloldódni itthon és feszült lennék


2020. febr. 2. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
100 kiló? Hacsak nem 200 cm fölötti a magassága, akkor fogyni kéne.
2020. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Matrac?
2020. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!