Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet olyan esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet olyan esetben tenni, ha a másik fél kételkedik az iránta táplált érzelmekben?

Figyelt kérdés
Más a mentalitása, más a felfogása, érzelemvilága, és egyszerűen nem tudja megérteni és felfogni, hogy én őszintén szeretem, csak nem úgy, ahogy ő szeret.
2015. máj. 31. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én barátom az első hónapokban rideg volt velem és nem foglalkozott velem. Mondta, hogy szeret, de tudtam, hogy nem. Ezt be is vallotta, kb. fél évvel később, de akkor már Ő volt szerelmesebb belém és fordult a kocka. Akkor láttam rajta, hogy akar és szeret. Nem tudtam elfogadni, hogy miért nem nyilvánítja ki az érzelmeit, miért nem érint meg gyakrabban, miért nem akar velem többször találkozni. Ő ilyen volt és kész. Viszont én így nem akartam vele lenni, nekem szükségem volt viszonzásra, érezni akartam, hogy szeret, de Ő inkább csak volt magának, én meg eltávolodtam tőle. Aztán szakítottam vele, mindenhonnan letöröltem, tiltottam. Eljött hozzám, 100km-t utazott, hogy bocsánatot kérjen és beszéljük meg. Nem tudta biztosra, hogy mit fogok mondani, jött a bizonytalan válaszba. Mivel a viselkedése miatt remény veszett voltam és csillapultak az érzelmek, így arra kértem, hogy csináljunk programokat és meglátjuk mi lesz. 1 hónapig csináltunk programokat, de nem éreztem többet, csak hogy barátok vagyunk. Aztán történt egyszer programcsinálás közben, hogy köszönt egy lány a barátomnak, odajött hozzánk és előttem megkérdezte, hogy akkor mikor ejtik meg a randit és a megbeszélt szexet, mert erre a hétre volt megbeszélve, csak lemondta és átette jövőhétre. Mérges voltam rá, mert több vasat akart tartani a tűzben és kiderült, hogy miközben velem volt, más csajoknak is udvarolt. Soha többé nem akartam látni, ismét letiltottam és letöröltem mindenhonnan. Hiába utazott le, nem érdekelt. Hetekig ostromolt. Mindenhonnan minden lányt letörölt, letiltott. Aztán arra jutottunk, hogy megadjuk egymás jelszavait. Facebook, email és miegymás. Gépben az előzményeket nem törli. Akármikor megnézhetem, belekotorászhatok. Ez kb. fél évig ment, a folyamatos gyomorgörcs meg a reszketés, de sokat bizonyított és ezek a kételyek elmúltak. Csak engem szeretett, mindenhova együtt mentünk és össze is költöztünk, egy munkahelyen dolgozunk. Szeretünk együtt lenni és ez már 4 éve tart :)
2015. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!