Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem lenne jobb, ha a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne jobb, ha a másik féllel szemben nem támasztanának elvárásokat, hanem bíznának az érzéseikben?

Figyelt kérdés
Olyan elvárásokra gondolok, mint a magasság, testalkat, egzisztencia, foglalkozás, tanultság, érdeklődési kör stb. Tehát nem kéne ilyeneket elvárni, hanem a megérzésekre hagyatkozni, mert mi van akkor, ha több minden felállított elvárásban nem felel meg, de mégis megvan kettejük közt a szikra, a bizalom, testi vágy. Úgy gondolom felesleges felállítani elvárásokat, mert mi van, ha mindenben megfelelne, de nincs meg a vonzalom.
2015. máj. 14. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Ezt a nőknek mondd el így.Ők azok,akik mindenféle kiskirálynőnek érzik magukat,és csak a tökéletes jó nekik.

Én férfiak között csak olyat ismerek szinte,akik szinte bármelyik lányban tudnak valami vonzót látni,aki igényes persze magára nyilván.

Csak hát ugye mivel egyikünk sem jóképű,így aztán nem csoda,hogy egyikünknek sincs és nem is volt soha barátnője...

De hát ilyenek a mai nők,csak az elvárások tömkelege...

23/F

2015. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Te most leírtad ahogy egy normális, és értelmes ember gondolkozik. Ha te eddig olyanokkal találkoztál csak akik ennek nem felelnek meg, akkor fordulj meg, és indulj el az ellenkező irányban.


Am nyilván mindenkinek van egy "ideál" vagy olyan amit elképzel magának. Ez is olyan mint egy álláskeresés. Álláskeresés párnak. Van egy elképzelés, utána pedig aki szembejön veled ezzel összeveted. Ha valakiben látsz fantáziát, vagy csak véletlenül megismered kicsit, akkor elkezdesz érdeklődni utána. Innentől meg a kapcson múlik. Kialakul e, vagy sem.

2015. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvárána mindenkinek van a kérdezőnek is csak nem mindegy hogy teljesíthető-e vagy nem .
2015. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a vonzalom,a szerelem az első helyen áll.De mindenkinek van elvárása,a férfiaknak és a nőknek is.Nyilván mindkét esetben vannak szélsőségek,de nem ezekről akarok írni.

A külsőt én sem értem,miért elvárás,nyilván ápolt legyen mindkét fél,de nem kell tökéletes testalkat stb.A lányoknál azonban eljön az idő,amikor már komolyabban keresnek párt,igenis nem mindegy,hogy a férfira lehet-e számítani,dolgozik-e,/természetesen egy nő is dolgozzon/,férjnek,apának való-e stb.Egy nőnek nagyon fontos az érzelmi és az anyagi biztonság (itt nem vagyonra,gazdagságra gondolok).Az érdeklődési kör is fontos,mert miről fogtok beszélgetni 10-20 év múlva,lesznek-e közös programok a közös érdeklődés alapján.Környezetemben több házasság is tönkrement,mert nem volt közös mondanivaló,közös cél,közös program stb.Hosszú távon kevés a vonzalom.

2015. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

A kettő nem zárja ki egymást. Ha jól szeretnél dönteni, akkor lesznek ész érveid is és érzéseid is a kiszemelt iránt. Ha csak az érzéseidre hallgatsz, könnyen megszívhatod, mert egy kapcsolatot nem a testi vonzalom fog működtetni.


Magasság: 160-180

Testalkat: legyen legalább olyan jó alakja, mint nekem (így nem lesz hiányérzetem)

Egzisztencia: ezt a nők szokták nézni

Foglalkozás: nekem mindegy mit csinál, csak fogadja el (ne rinyáljon)

Tanultság: többre tartom ha valaki tájékozott és tudja használni a józan paraszti eszét, mintsem van 2 diplomája. Ehhez nem kell iskola.

Érdeklődési kör: úgysem lesz azonos, inkább az a fontos, hogy legyenek közös célok!

2015. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép és jó dolog a vonzalom,de önmagában egy jól működő kapcsolathoz kevés.Nekem is volt dolgom olyan férfival,aki már attól begerjedt,ha rám nézett,és nagyon jól éreztük magunkat együtt.Ennek ellenére mivel nem felnőtt,így nem is akarta magát elkötelezni,így ebből hosszú távon semmi jó nem sült ki.Nem értett meg,mert nem azonos szinten vagyunk.Fontos a közös intelligencia,érzelmi fejlettségi szint,az azonos világnézet,értékrend.Az,hogy ne én egyedül gürizzek,vigyem a vállamon a kapcsolatot akár anyagilag,akár érzelmileg.
2015. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!