Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel jobb másik egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel jobb másik egy ember tőlem, mikor én csak "Boldog szeretnék lenni. "?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy annyira szeretet hiányom van, más meg tök boldog, nem akarok irigy lenni, lehet én vagyok a rossz de nagyon szeretném.


Ti nem voltatok még így ?


2015. ápr. 20. 01:22
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem, ha boldog akartam lenni elintéztem magamnak.
2015. ápr. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
nem azon múlik, hogy mennyire vagy jó ember, hogy mennyire voltál jó kiskutyus...
2015. ápr. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos az ilyen kis egyszerű Dave-ek nem igazán értik meg a problémádat. De amiben meg te vagy jó, az meg nekik nem menne, belegebednének, ha azt kéne megcsinálniuk.


Neked sajnos nehezebb az út a boldogsághoz, de nem lehetetlen, légy kitartó, és ha küzdesz, neked sem kell sokat várni. Sok másoknak nem kell azzal küzdeni, amivel neked, ők ezt nem értik és esetleg csak kiröhögnek érte, de azzal nem kell foglalkoznod.

2015. ápr. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fish1 ***** válasza:

A szeretethiány abból adódik, hogy saját magadat nem szereted, nem fogadod el valamiért, ezért másoktól várod ezt, mint gyógyírt a sebre.

Mi az, amit nem szeretsz magadban? Min kellene változtatnod ahhoz, hogy ez másképpen legyen? Mit teszel meg azért, hogy boldog legyél?

2015. ápr. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"ezért másoktól várod ezt, mint gyógyírt a sebre"


Szeretnék valakit magam mellett tudni, akit én is szerethetek.

2015. ápr. 20. 02:18
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es sokat segítettél a kérdezőnek azzal, h elmondtad mit gondolsz rólam. xD
2015. ápr. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az embernek három természetes állapota lehet: előtte, alatta és utána.Ezekért tenni is kell. Kezdj el gondolkodni.
2015. ápr. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zsani123 ***** válasza:
hirtelen mindenki bölcsbe vágta magát:D irj privit
2015. ápr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 6 úgy érted, a 3-as :D
2015. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elírtam, tény..:D
2015. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!