Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiakkal meg szokott esni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakkal meg szokott esni olyan, hogy beleszeretnek egy nőbe közelebbi ismeretség után, noha eleinte egyáltalán nem látták őt vonzónak?

Figyelt kérdés

Tehát amolyan "se szép, se csúnya", vagy "inkább csúnyácska, mint szép" kaliberű megjelenésre gondolok, nem valami szélsőséges mértékű elhanyagoltságra.

Fordított felállásról sok sztorit hallottam már, saját tapasztalataim is vannak, de általában azt hallom, hogy a pasik nem így működnek, számukra a látvány fontosabb.


2019. nov. 17. 15:58
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
Velem 1x nem esett meg. Olyan volt, hogy inkàbb csinos, mint topmodell ismerős irànt kezdtem el érezni, de ő külsőre nem volt az a kiköpött típus, akit felvàzoltàl.
2019. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy exemmel lett haverságból 7 év kapcsolat. Nem a külső megjelenésünk volt az ismeretségünk apropója, mindkettőnket átlagnak mondanám.
2019. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Exem eleinte nem vonzott külsőre annyira, de megszépült mikor beleszerettem. A személyisége fogott meg. Amúgy egy roppant igényes nőről beszélünk, csak nem volt az esetem.


28/F

2019. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem többször is előfordult már.
2019. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, tehát igen.
2019. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos előfordul.
2019. nov. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de ez elég sz*r helyzet. Ha eljön a pont, amikor már nem olyan nagy a fellángolás, kiábrándul úgyis.
2019. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!