Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyek olyan nő, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek olyan nő, akibe sorra beleszeretnek a férfiak?

Figyelt kérdés
Akit nem csak dugni akarnak, hogy csavarjam el a fejüket? Van ehhez valami jó könyv, vagy tippetek? :)

2019. jún. 16. 14:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Ne akard elcsavarni a fejüket! Én legalábbis mindig olyanokba szeretek bele, akik ezt nem akarják. 😎
2019. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Intelligencia, humorérzék és empátia. Meg persze megfelelő kinézet. Ennyi a titka.
2019. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#1 igen, belém is azok szoktak szerelmesek lenni, akik nem kellenek xd Tipikus.
2019. jún. 16. 14:06
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

Szedj össze értékeket. Legyen tartalmad. Ne légy pont ugyanolyan, mint az összes többi basic bitch.

Ha több értelmes hobbid van, amikben jóvá válsz, az pl. be tud épülni a személyiségedbe, gazdagítja azt.

Az olvasás is nagyon sokat tud adni egy nő személyiségéhez, hogy kifinomult és intelligens legyen, hogy legyen a dolgokról véleménye.

Tágítsd a látókörödet, utazással, közéleti média fogyasztásával, beszélgetéssel pl. külföldi emberekkel.


Most ezek jutottam eszembe.


Ja, és ne legyél femináci, azokban nem szeretnek bele. A kedvesség és a törődés, hogy empatikus vagy, viszont pasimágnes tulajdonságok. És még valami: legyen önbecsülésed, ne menj ágyba két kedves szótól.


Hát kábé ennyi.

Egy nő.

2019. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#2 ezek nagyjából megvannak, mindig értelmesnek tartanak és kedvesnek, pozitívnak. Mégsem ennyiből áll a történet.
2019. jún. 16. 14:07
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

> #2 ezek nagyjából megvannak, mindig értelmesnek tartanak és kedvesnek, pozitívnak. Mégsem ennyiből áll a történet.

Az, hogy egy férfi bekamuzza ezeket a punci reményében, nem jelenti azt, hogy igazak is... Ha azok lennének, akkor nem lenne ilyen problémád. Plusz ugye ha nálad kategóriákkal "jobb" férfit akarsz, akkor ő borítékolhatóan nem fog beléd szeretni.

2019. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Még valami: görcsösség helyett lazaság, és nagyvonalúság. Ezt nem anyagiakban értem, hanem a másik dolgai, tulajdonságai felé, ez pedig általában a humorral jár kéz a kézben. Sokszor a kellemetlen szitukat, ha nem rikácsolással, görcsösséggel, vádlással kezeli egy nő, hanem humorral, akkor az pl. jó.


Az első görcsösség helyett viszont a merev szót írnám inkább. Ne légy merev, hanem laza.

2019. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem csak pasik mondják, hogy értelmes vagyok. Minden tudományos téma érdekel, jó meglátásaim szoktak lenni dolgokról, és a barátaim között több Mensa-tag is van, az egyik exem is az volt(140 feletti IQ-t jelent). Szóval ha ilyen emberek vesznek körül, nyilván nem lehetek olyan hülye :D De nem szeretek nagyképűsködni, úgyhogy ezt hagyjuk is.


Csinos lány vagyok amúgy, szóval jó pasik közül szoktam válogatni, ők kezdeményeznek nálam. Mégis pont azok nem szoktak belémzúgni, akikbe én igen, és fordítva...tök bosszantó. Pedig amúgy nyomulós sem vagyok, lazán kezelem a dolgot.


Inkább lányok válaszaira vagyok amúgy kíváncsi, a rosszindulatú provokátorokat pedig jelentem :)

2019. jún. 16. 14:14
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
Szepirodalmat olvass, ne eletvezetesi konyveket. Mikszath, Jane Austen, Jokai eleg sokat irt a parkapcsolatokrol. Az emberi sorsokbol lehet a legtobbet tanulni.
2019. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#10

Köszönöm! Amúgy most is épp Jane Austent olvasok :D

2019. jún. 16. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!