Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyek olyan nő, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek olyan nő, akibe sorra beleszeretnek a férfiak?

Figyelt kérdés
Akit nem csak dugni akarnak, hogy csavarjam el a fejüket? Van ehhez valami jó könyv, vagy tippetek? :)

2019. jún. 16. 14:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%

Legyél gyönyörű szép, emellé persze kedves és nel egyél olyan buta mint a faék. Ennyi.De ha már iszonyú szép vagy és kedves a természeted bárkit megkpahatsz kb.

Én egyszer láttam az utcán egy gyönyörű nőt,de tényleg olyan gyönyörű volt,hogy ilyet még képen se láttam,természetesen volt szép semmi plasztik fej,nem agyon sminkelt,magas volt,vékony,nőies,hosszú zőke haj,fehér bőr,tökéletes arc.Pont előttem sétált én mögött ballagtam és csodáltam (nő vagyok) ,az összes férfi úgy forgolódott utána,míg el nem váltak útjaink az alatt a pár perc alatt 2!!!! férfi állt meg és ment hozzá,hogy elismerje milyen szép és talán még randit is akrhattak ,mert mindig láttam,hogy rázta a fejét a lány. És ezek férfiak mind nagyon nromálisan néztek ki,tehát nem az ,hogy iylen tahó csövesek mentek hozzá.

2019. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%

A kommentedből átjött, hogy beesik az eső az orrodba: "a barátaim közt több MENSA tag vaN" - de te nem vagy az! Attól te még nem leszel okos, ha MENSA tagok nyakán lógsz egész nap, az IQ-t nem lehet cseppfertőzéssel elkapni :D


Javíts az oráltechnikádon, hamar lesz egy csomó hódolód!

2019. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
Írhatjátok neki, hogy ne legyen merev meg görcsös, csak hát ezzel az a baj, hogy az ember pont annak a jelenlétében feszül be a legjobban, akibe bele van zúgva, még ha alapjáraton a leglazább is a világon, én már csak tudom. 😎 Nekem olyan a stílusom, hogy sok lány belémzúg, de akibe én zúgok bele az persze pont nem, ami nem véletlen.
2019. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A fejedre is állhatsz, ha valaki nem akar beléd szeretni, az nem fog.
2019. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%
Szerezd meg, aki kell neked. De tényleg! Ha mr unod, hogy csak olyanok jönnek, akik neked nem kellenek, akkor lépj te!
2019. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%

Valószínűleg sokkal értelmesebbek azok az embere az élet terén, és tapasztaltabbak is, akik neked kellenének de te nekik nem.


Egy könyv, vagy tudomány, vagy IQ, vagy diploma , nem jelent semmit az élet terültén, olyan szinten, hogy emberismeret, meg az a nagybetűs élet.

2019. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez kémia, semmivel nem tudod befolyásolni. Volt egy luxus k ismerősöm. Elég üres csaj volt, de egy bombázó. A legjobb pasik estek tőle hanyat. Azt a hatást, amit a pasikra tett, egy könyv vagy fortélyok se tudja felülmúlni. És a hölgyemény munkája se zavarta őket, kivettél a munkából.
2019. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Figyelem tilos ismerkedni az oldalon! Vasútrajongó nev felhasználó mindenkit jelent aki megpróbálja!
2019. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Figyelem aznildalon tilos az ismerkedés. Vasútrajongó nevű felhasználó jelent mindenkit aki megteszi
2019. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha önmagadat adod (legegyszerűbb); akkor csak az szeret beléd, akire neked is szükséged van. Vagy pl amikor nem görcsölsz rá, egyszercsak megérkezik egy társ; pont meglepiből, amikor nem számítasz rá.

Egyébként pl ha hiszel a sorsban, akkor majd van rá nagy esély, hogy megérkezik hozzád az az ember az életedbe, akivel boldogok tudtok lenni együtt.

De amúgy szal még tényleg, ha nem görcsölsz rá; akkor jobb lesz a kisugárzásod is, vonzóbb leszel.

Pl ha azt sugárzod magadból kifelé, hogy elégedett vagy önmagaddal (de nem átesve a ló tuloldalára, tehát nem elfajulva beképzeltségik) , na szal akkoris tudsz vonzobb lenni.

2019. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!